Папуги, канарки та екзотичні птахи Знайдено товарів: 69

Виробник

Вік

Розмір породи

Довжина

Матеріал

Лідер продажу -7%
Безкоштовно
Лідер продажу -7%
Безкоштовно
Лідер продажу -7%
Безкоштовно
  • <
  • 1 (current)
  • 2

Вибираємо підходящі клітки для папуг і канарок

Одна з причин, через які люди тримують птахів - звичайно ж бажання почути приємний спів. Співочі птахи з задоволення порадують господарів своїми трелями, але тільки якщо умови для них будуть комфортними і безпечними. Якщо клітка має невідповідні розміри або встановлена ​​в неправильному місці, ви не скоро почуєте призивний спів канарок.

В першу чергу, потрібно звернути увагу на якість утримання співочих птахів. Слід розуміти, що кожна з порід вимагає своїх, особливих умов. Так, клітка для хвилястих папуг або для екзотичних птахів має зовсім інші розміри і форму, ніж моделі, призначені для розведення та проживання канарок. Вся справа в тому, що ці птахи мають різні розміри, відрізняються поведінкою і звичками.

Красива кругла клітка - не найкраще рішення для утримання канарок. Крім того, якщо папуга може проживати в самоті, то канарок краще тримати невеликими групами по 3-4 пташки. Краще відмовитися від моделей кулястої або пірамідальної форми, і вибрати класичну дерев'яну клітку прямокутного типу.

Оптимальні розміри клітки для птахів при одиночному утриманні: 40х30х30 см. Якщо ж мова йде про розведення, то буде потрібна велика клітка: 70х30х30 см. При нестачі особистого простору, кенар відчуває дискомфорт і навряд чи стане розливатися трелями. Парне утримання має на увазі використання кліток середніх розмірів, наприклад, 50х25х30 см.

Щоб вибрати підходящий варіант, враховуйте вікові та статеві особливості птахів. Самки перед гніздування віддають перевагу більш просторим умовам, їм необхідно місце для польоту хоча б довжиною до метра. Аналогічних умов вимагає і молодняк.

На що ще звернути увагу

Крім розмірів клітки, важливе значення має її облаштування. Пташкам необхідно створити умови для пурхання. Для цього встановлюють кілька жердинок, або велику гілку, що займає частину внутрішнього обсягу клітки. Такі умови найбільш наближені до природних. Канарки зможуть відчувати себе практично в природному середовищі існування.

Більш зручними і практичними є дерев'яні клітки з висувним піддоном. Так, значно спрощується прибирання. Якщо ви ще новачок в розведенні, можна зупинити вибір на комбінованих моделях: з пластиковим піддоном і знімною верхньої металевою частиною. Це обумовлено деякими особливостями утримання птахів (пластиковий піддон легше відмивати від пташиного посліду, а металевий верх майже не буде забруднюватися). Проте, досвідчені заводчики рекомендують все ж тримати канарок в дерев'яній клітці з металевими прутами.

Що стосується виробника, цілком гідним варіантом є товари Ферпласт - під цим брендом випускається широкий асортимент пташиних кліток, що відрізняються високою якістю.

Якщо ви не знаєте, які клітки потрібні для канарок, проконсультуйтеся з фахівцями інтернет-магазину «Мурчик». Ми допоможемо у виборі товару, і запропонуємо найбільш підходящий варіант. Для бажаючих купити клітку для канарок або папуг доступні моделі різних розмірів, зовнішній вигляд яких можна оцінити по фото на сайті. Здійснюється продаж зоотоварів за доступними цінами і на зручних умовах оплати і доставки.