Виробники

Виробник: Німеччина

Animonda – повнораційні збалансовані та якісні корми для тварин. Всі продукти компанії Animonda створені відповідно до останніх наукових розробок у галузі здорового харчування для домашніх тварин: вони стовідсотково натуральні і не містять сої, штучних барвників, консервантів та ароматизаторів.

Виробник: Канада

Pronature Holistic – це гібридна лінія кормів для домашніх тварин, розроблена з однією метою – запропонувати найкраще харчування, щоб Ваш вихованець був здоровим та щасливим. Pronature Holistic містить ретельно відібрані та натуральні інгредієнти, що забезпечує легку засвоюваність, високі смакові якості та виняткову свіжість.

Виробник: Канада

Pronature original - це серія натуральних кормів преміум класу для собак та котів. Ці корми містять ретельно відібране свіже м'ясо та рибу, багатий на поживні речовини рис, суміш фруктів та овочів, органічних трав, які покращують смак і забезпечують тварину необхідними вітамінами та мікроелементами.

Виробник: Німеччина

Компанія Josera є німецьким виробником кормів для тварин. Продукція Josera відрізняється високою поїдаючістю, відмінною засвоюваністю та переносимістю. Ви купуєте якісні корми для своїх улюбленців, що складаються із смачних інгредієнтів.

Виробник: Канада

1st Choice – це якісний корм суперпреміум класу, який виробляє Канадська компанія. Цей смачний корм був створений для задоволення всіх харчових потреб ваших улюбленців та підтримки їхнього здоров'я.

Виробник: Італія

Одну з провідних позицій на світовому ринку продукції для наших улюбленців впевнено утримує фірма Ferplast. В асортименті цього виробника є величезний вибір корисних і навіть необхідних високоякісних предметів для догляду за домашніми улюбленцями.

Виробник: Канада

Elmira Pet Products (EPP) – найбільший канадський виробник сухих кормів для домашніх тварин. Компанія має більш ніж 30-річний досвід роботи з виробництва повного спектру кормів, у тому числі лікувальних дієт, холістик-кормів, преміум та середнього цінового сегменту. Якість продукції завжди стоїть на першому місці.

Виробник: Україна

«ЛОРІ» це українська компанія, яка виробляє товари для годування, догляду та утримання домашніх улюбленців: котів, собак, гризунів, птахів та риб. Товари цього виробника забезпечують ефективне зростання та розвиток тварин.

Виробник: Бельгія

Понад 40 років Savic є світовим виробником високоякісних пластмасових виробів, кліток та засобів гігієни для догляду за домашніми тваринами. Прагнучи до інновацій та творчості, ця бельгійська компанія постійно реагує на запити споживачів.

Виробник: Канада

Oven-Baked Tradition Pet Foods – виготовляє продукти харчування для собак та котів з 2006 року. Унікальність кормів цього виробника. полягає в їхньому повільному випіканні в печі. Під час цього процесу розкривається смак інгредієнтів, при цьому зберігається цілісність основних поживних речовин та білків.

Виробник: Турція

Наповнювачі BIOKITTY виготовляються з натурального кальцинованого бентоніту, гарантують неперевершений контроль неприємного запаху, швидке сильне комкування, легкість у утилізації та відсутність пилу.

Виробник: Україна

Kotix, виробляється в Китаї на замовлення Petgoods Ltd, Україна. Силікагелевий наповнювач Kotix повністю складається із синтетичних кристалів, що дозволяє йому вбирати величезний обсяг вологи. Високі гігієнічні показники наповнювача дозволяє чудово справлятися з проблемою неприємного запаху.

Виробник: Італія

MPS - це італійський виробник товарів для домашніх тварин, основними напрямками виробництва якого є перенесення, туалети, миски та напувалки для тварин. За свою 40-річну історію компанія завоювала довіру до своєї продукції і вважається одним із світових лідерів з виробництва товарів із пластику. Незважаючи на доступні ціни, товари компанії MPS відрізняються якістю, практичністю та функціональністю.

Виробник: Італія

Croci Spa – заснована у 1990 році компанія, яка починала як дистриб'ютор товарів для тварин. Надалі компанія розпочала виробництво продукції під власною торговою маркою, утвердившись на італійському та міжнародному ринках як розробник продукції в галузі акваріумістики та продукції для домашніх тварин.

Виробник: Італія

Компанія була створена в 1997 році та виробляє товари для тварин на власних заводах. Продукція виготовляється із увагою до кожної деталі.

Виробник: Соединенные Штаты США

PetSafe є світовим лідером з виробництва товарів для догляду за домашніми тваринами. Продукція PetSafe допоможе вам і вашому вихованцю насолоджуватися часом, проведеним разом. Вона знадобиться, коли вам буде потрібна допомога в навчанні або в той момент, коли ви просто захочете побалувати вашого улюбленця.