Харчування для собак Знайдено товарів: 121

Виробник

Тип

Вага

Вік

Розмір породи

Рекомендації

Основний інгредієнт

Клас корму

Особливості

Білки (min)

Жири (min)

Зола (max)

Довжина

Яке харчування вибрати для свого вихованця?

Напевно немає сенсу сперечатися з тим, що у доброго господаря собака завжди виглядає здоровою і доглянутою. При цьому зовнішній вигляд вашого улюбленця багато в чому визначається не стільки доглядом, скільки правильно підібраним раціоном харчування. Завжди варто звертати увагу на те, чим ви годуєте собаку.

В інтернет-магазині Мурчик ви можете вибрати найбільш підходящий корм для собак, що містить все необхідне для росту і гарного настрою чотириногого друга. У нашому асортименті присутні кращі корми для собак таких відомих компаній-виробників, як: Nutram, GO !, Now Fresh, Pronature, Josera, Grandorf.

Ці бренди пропонують готовий раціон, що включає оптимально підібране поєднання свіжих якісних інгредієнтів, поживних речовин, вітамінів і корисних мінералів. І все це доповнено кращими смаковими добавками, щоб кожний прийом їжі сприймався як довгоочікуване заохочення. Кожен із запропонованих товарів, володіє своєю особливою рецептурою, над якою працювали найкращі фахівці. У нас ви зможете підібрати здорове харчування, виходячи з розмірів, породи і віку собаки.

Так, наприклад, для підростаючого молодняка краще вибрати спеціальний собачий корм, в якому враховуються всі потреби організму в перші місяці життя. Основу такого харчування становить м'ясо великої худоби з добавками м'яса птиці. Крім того, особлива увага приділяється комбінування корисних харчових добавок і вітамінів, з високим вмістом необхідних елементів: йоду, міді, цинку, марганцю. Корм для цуценят містить багато білка, який доповнюють вуглеводи, жири і клітковина.

Здорове харчування для собак великих порід вимагає наявності натурального м'яса у великих кількостях. В такому кормі необхідна присутність свинини, яловичини, оленини, м'яса свійської птиці. При цьому доросла тварина має бути забезпечено всіма необхідними мінералами і вітамінними добавками.

Зверніть увагу на раціон для літніх собак. У старості організму потрібно витрачати більше енергії на переробку їжі, відповідно потрібно віддати перевагу кормам, що містять м'ясо з великою кількістю поживних речовин. Нашою рекомендацією стане корм для собак класу холістік або суперпреміум, в якому оптимальним чином підібрані всі інгредієнти.

Як збалансувати дієту тварини?

Придбання якісних продуктів харчування для тварини ще не гарантує збалансованість раціону. Рекомендуємо звернути увагу на кілька простих правил, які допоможуть зберегти здоров'я вихованця:

  • Собаці потрібно давати побільше води. Слідкуйте за тим, щоб миска для води завжди була повною. Регулярно міняйте воду, так як собака - не дуже акуратна тварина.
  • При зміні корму, робіть це поступово. Це допоможе вихованцеві адаптуватися до нового смаку.
  • Регулярно годуйте тварину. Краще робити це в один і той же час. Не залишайте свого друга голодним.
  • Харчування для собак має бути нормованим. Це означає що потрібно стежити за кількістю наданого корму. Більшість виробників вказують скільки давати собаці, в залежності від її ваги і необхідної кількості енергії. Не допускайте ожиріння.
  • Збираючись купити корм для своєї собаки подбайте про те, щоб він був збалансованим, тобто містив всі життєво необхідні речовини в потрібній кількості. Враховуйте вік тварини і його фізичну активність.
  • Не поєднуйте покупної корм з домашньою їжею. Забудьте про шкідливий принципі «Моя собака їсть те ж саме, що і я». Солодощі, шоколад - не самі корисні ласощі для вихованця.
  • Корм повинен бути свіжим. Якщо пес не доїв їжу, залишки слід викинути. Забороняється заморожувати повторно вже розморожені продукти. Перевіряйте дату виготовлення і свіжість. Не купуйте прострочені товари.

У магазині Мурчик доступні найсвіжіші корми для собак, щоб ви могли купити якісне і здорове харчування.