Автоматичні кормушки для собак Знайдено товарів: 10

Виробник

Об'єм

Серія

Вік

Розмір породи

Довжина

Матеріал

Автоматичні годівниці для собак

Чи потрібна вам автоматична годівниця для собак?

Уявіть ситуацію: на роботі має бути аврал або плануєте провести з друзями час в нічному клубі, але при цьому час годування вашого чотириногого друга буде пропущено. Ось тут і стане в нагоді це пристосування.

Автогодівниці для собак: види і особливості конструкції

Це пристосування складається з декількох ємностей для сухих кормів і рідини і механізму видачі корму невеликими порціями домашньому вихованцю.

У продажу можна зустріти наступні типи пристрою:

  • спецмиски з ємністю;
  • з кришкою відкидного типу;
  • з вбудованим таймером;
  • програмовані.

Вибір будь-якого пристрою повинен підкорятися єдиній задачі: щоб вас не затримало далеко від дому, ваш улюблений вихованець повинен отримати їжу в необхідному обсязі і в певний час.

Автоматична годівниця для собак: переваги і недоліки

Застосування цього пристосування як і будь-якого іншого, має як плюси, так і мінуси. Треба визнати, що перше значно більше:

  1. Ваш вихованець завжди зможе вчасно поїсти і втомити спрагу при будь-якому збігу обставин.
  2. Видані порції їжі будуть точно відміряні.
  3. Дає можливість організувати за рекомендацією ветеринара дієтичне харчування собаки і медикаментозне лікування.

Мінусом можна вважати короткочасне перебування корму в ємностях: не більше 24 годин. Більш тривалий термін може привести до псування корму і шкоді здоров'я улюбленця родини.

Щоб не помилитися при покупці годівниці, слід врахувати розміри собаки, споживаний обсяг їжі, частоту годування і темперамент вихованця.

Якщо вас зацікавив цей товар, то на сайті інтернет-магазину «Мурчик» автогодівниця для собак представлена ​​в широкому виборі від такого світового бренду, як італійська фірма Ferplast.

Наші фахівці допоможуть підібрати автокормушку з урахуванням породи, розміру собаки і виду харчування. Крім того, проконсультують з питань привчання тварини до такого виду годування.

Замовити та оплатити обраний товар не складе труднощів, а доставку ми здійснюємо по всій Україні.