Новинки

Інтернет-магазин товарів для тварин

Тварини - наші менші брати, і так вже склалося, що з самого створення світу вони постійно присутні поряд. Навіть живучи у великих містах, так чи інакше ми звикли бачити їх та спілкуватися з ними. Напевно, немає такої родини, де ніколи не було б хвостатого друга, маленького гризуна чи бодай акваріумної рибки. Доглядаючи тварин, ми знаходимо їм трохи доброти у собі. Завівши вихованця, ми разом з ним по-новому пізнаємо світ, вчимося любити і дружити.

Разом з тим, утримання домашніх улюбленців – це не завжди приємне спостереження, також це турботи та клопіт. Щоб життя вашого домашнього друга було комфортним і необтяжливим, за ним потрібен постійний догляд. Для цього можуть знадобитися і час, і сили, і можливо доведеться нести навіть досить істотні витрати. Навряд чи вони можна порівняти з тим, що ми віддаємо нашим дітям, але все одно, зміст вихованців, це серйозна відповідальність, а також необхідність купувати відповідні товари для харчування та догляду за тваринами.

Де краще робити покупки?

Якщо ви вирішили придбати собі домашнього друга, саме час вирушити до зоомагазину. Там вам допоможуть підібрати вихованця, і дадуть усі рекомендації щодо його змісту. Крім тварин, там ви знайдете і все, що може стати в нагоді для догляду за ним. Але треба розуміти, що навідуватися туди вам доведеться дедалі частіше. А це звичайно ж час, особливо якщо йдеться про мешканців великих міст, з усіма супутніми проблемами (вічні пробки, великі відстані, нестача вільного часу). Можна звичайно ж ускладнити собі життя, і всі сили без залишку віддати на часті обтяжливі походи магазинами, але набагато простіше скористатися всіма перевагами онлайн-торгівлі. У будь-якому інтернет-магазині доступні всі основні товари для тварин, включаючи корми та засоби догляду. Так, наприклад, на сайті магазину Мурчик доступний широкий асортимент сухих кормів для собак та м'ясних консервів для котів, а також інші необхідні товари:

Перевага покупок в інтернет-зоомагазині очевидна – вам не доведеться витрачати час на особисте відвідування торгової точки, і при цьому ви зможете замовити все необхідне, не залишаючи свій будинок або перебуваючи в будь-якому місці, де є інтернет. Крім того, такий спосіб придбання має безліч інших позитивних моментів:

Крім того, не варто забувати, що вартість товарів на інтернет-майданчиках зазвичай є набагато доступнішою, якщо порівнювати з більшістю звичайних зоомагазинів.

Що ми пропонуємо?

Вміст будь-якого домашнього вихованця, будь то собака або морська свинка, вимагатиме уважного підходу до годівлі. Не варто покладатися на принцип "що самі їмо, то і йому даємо". Таке відношення – це шлях до захворювань і навіть загибелі тварини. Саме тому особливу увагу на нашому сайті приділено продуктам для безпечного та здорового харчування.

Інтернет-магазин для тварин «Мурчик» пропонує все необхідне для створення збалансованого та поживного раціону для ваших вихованців. У нас ви знайдете якісні сухі корми та м'ясні консерви для собак та котів. В наявності товари холістик та супер-преміум класу відомих світових виробників, продукція яких відповідає всім сучасним вимогам. Підберіть своєму улюбленцеві правильний раціон, з урахуванням його віку, породи та маси тіла. Особливої уваги вимагають хворі та літні тварини. Для них варто купувати корм із підвищеним вмістом поживних речовин, корисних добавок, вітамінів та мінералів. Виробники використовують інгредієнти, що легко засвоюються, і намагаються зберегти вихідні смакові якості м'ясних продуктів.

Не варто забувати і про дрібніших тварин. Правильно підібраний корм для гризунів (декоративних кроликів, морських свинок, хом'яків) сприяє хорошому самопочуттю тварин і дозволить значно продовжити термін їхнього життя. Не менш важливим є харчування для птахів. Від якості корму безпосередньо залежить настрій та зовнішній вигляд улюбленця.

Чому саме зоомагазин «Мурчик»?

Наш інтернет-магазин зоотоварів постійно стежить за асортиментом товарів, постійно пропонуючи найцікавіші та найпопулярніші новинки. Всі товари розділені за відповідними категоріями, що, безсумнівно, спрощує пошук. Так ви зможете швидко знайти все необхідне, не витрачаючи часу на нудне перегортання каталогів. Крім того, на сайті передбачена можливість сортування товарів:

Це дозволяє швидко відібрати товари потрібної вартості. Крім того, проста система фільтрів дозволить налаштувати показ товарів за виробником або за будь-якими іншими характеристиками (харчування для певних порід собак і котів, клас корму, вміст поживних речовин, рекомендації тощо).

Пропонуються зручні способи оплати, наприклад, ви зможете здійснити оплату безпосередньо на сайті. Наш зоомагазин онлайн цілодобово та без вихідних. Будь-яке ваше замовлення буде негайно оброблено менеджером. Вибирайте зручні засоби оформлення покупок: безпосередньо на сайті або в телефонному режимі. Ми подбаємо про те, щоб будь-яке ваше замовлення було доставлено якнайшвидше.

Як і будь-який зоомагазин інтернет-магазин «Мурчик» дає гарантію на будь-який наданий товар. Якщо у вас є питання щодо вартості або способів доставки, ви можете отримати вичерпну консультацію наших фахівців. Щоб ви не придбали у нас – це допоможе і вам і вашим улюбленцям зберегти життєрадісність та гарний настрій!