Вибираємо відповідні товари для птахів

Напевно, у кожного рано чи пізно виникає бажання завести домашнього вихованця. Багато хто при цьому віддає перевагу співчим птахам для утримання в клітці. З придбанням канарки, хвилястого папуга або іншого екзотичного птаха, у вашій квартирі або будинку лунатиме приємний спів або навіть мова (якщо ви зумієте навчити птаха імітувати голос людини). Разом з тим, слід враховувати, що тільки комфортні умови є необхідною умовою для того, щоб птах почував себе так само добре, як і в природному середовищі. Тільки в цьому випадку вона демонструватиме свій настрій господареві, радуючи його переливистими трелями та чудовим пташиним свистом.

Якщо ви вирішили завести птицю, саме час відвідати інтернет-магазин «Мурчик», щоб купити все необхідне для неї. У нас ви знайдете клітки будь-якого розміру та форми, а також корисні аксесуари, які знадобляться для догляду за папугою або канаркою (годівниці, напувалки, штучні гнізда та ін.).
Пропонуються якісні товари для будь-яких порід птахів, з доставкою по Києву, або до будь-якого іншого населеного пункту України.

Що необхідно для догляду за птахами

Первое, на что следует обратить внимание – на место проживания питомца. Для комфортного пребывания нужно подобрать подходящую клетку. В магазине зоотоваров «Мурчик» доступны клетки разных размеров, начиная от небольших, для содержания маленьких птиц (канарейка, щегол, зяблик, клест, волнистые попугаи), заканчивая крупными многоуровневыми моделями для крупных питомцев, например, попугаев таких популярных пород, как Кореллы, Ара, Какаду.

Далі, слід подумати про облаштування житла для вашого вихованця. Щоб птиці могли приймати їжу, клітку потрібно обладнати годівницею (одною або декількома, залежно від кількості мешканців та по. Якщо передбачається розведення птахів, варто придбати спеціальні будиночки або штучне гніздо. Деякі породи потребують періодичного усамітнення, отже, в клітці має бути закритий простір У періоди активності, птахи воліють пурхати з жердинки на жердинку, що означає, що розміри клітки повинні дозволяти їм вільно переміщатися всередині, клітку можна оснастити додатковими декоративними жердинками, або повісити гойдалку.

Також слід враховувати і специфіку утримання різних порід. Так, більшість папуг відрізняється своєрідним характером. Такі птахи вимагають особливого відношення і потребують різних допоміжних аксесуарів, необхідних для проведення дозвілля. Для них можна замовити підвісне дзеркальце, дзвіночок та інші цікаві іграшки.

Здоров'я вихованця багато в чому залежить від його харчування. У магазині «Мурчик» доступний широкий вибір спеціальних кормів, складених з урахуванням особливостей розвитку тієї чи іншої породи. Правильне збалансоване харчування забезпечить комфортне життя вашому домашньому улюбленцю, при цьому якісний корм відомих виробників ви зможете придбати за доступною ціною. Якщо передбачається тривала відсутність власника, має сенс використовувати автоматичні напувалки та годівниці, також доступні в нашому асортименті зоотоварів.