Якісні товари для котів

За своєю популярністю, кішки якщо не перевершують, то принаймні ні в чому не поступаються собакам. Це граціозна і невибаглива тварина, яка вже не одну тисячу років живе разом із людьми. Багато міських жителів все більше вважають за краще заводити кішку, оскільки вона не вимагає стільки ж уваги і турботи, скільки собака, при цьому здатна радувати господарів своєю присутністю. Разом з тим, слід пам'ятати, що ця тварина має особливий, часто вибагливий характер . Якщо собака завжди готова віддано служити своєму господареві, то коти, швидше за все, зберігають рівні партнерські відносини. Тим більше, важливо забезпечити повноцінний відхід своєму незалежному і схильному до усамітнення.

Спеціально для власників котів, інтернет-магазин «Мурчик» пропонує широкий вибір зоотоварів. У нас ви знайдете якісні корми, корисні аксесуари та засоби для догляду за котами, у тому числі:

  • Готові раціони та збалансоване щоденне харчування
  • Кігтеточки та іграшки для котів
  • Корисне приладдя (миски, поїлки, автоматичні годівниці)
  • Амуніція для прогулянок (повідки, нашийники та м'які шлейки)
  • Лотки та закриті туалети
  • Інструменти для грумінгу
  • Переноски та сумки для подорожей з твариною

Бажаючим замовити товари для котів, у зоомагазині «Мурчик» доступна продукція перевірених виробників, на умовах доступної ціни, з можливою доставкою по Києву або до будь-якого населеного пункту України.

Що потрібно для комфортного утримання кота

Щоб життя вашого вихованця було повноцінним і наповнене радістю, в першу чергу слід подбати про харчування, гігієну і, звичайно ж, дозвілля. Власнику кота потрібно бути готовим до певних витрат.

У магазині «Мурчик» доступні повноцінні харчові раціони – так ви заощадите свій час і зможете запропонувати вихованцеві добре збалансоване харчування від провідних європейських і канадських виробників: Animonda, Pronature holistic, Pronature original, Josera, Nutram, OBT та ін. Можна придбати спеціальне харчування для молодняку - в ньому оптимально підібрані інгредієнти, щоб кошенята швидко набирали вагу і зберігали при цьому грайливий настрій. Також доступні сухі і вологі корми, консерви, особливі раціони для вагітних і кішок, що годують, а також лікувальне харчування для ослаблених або хворіють тварин.

Чимале значення має і зовнішній вигляд вихованця. Щоб ви могли здійснювати повноцінний догляд за твариною, слід купити ножиці та гребінці для різних видів шерсті, інструменти для стрижки кігтів, засоби догляду (зоошампуні).

У жодному разі не варто забувати про те, що вихованцю необхідний особистий простір, який належить облаштувати належним чином. Так, для справлення природних потреб слід придбати лоток з наповнювачем або закритий туалет, що перешкоджає розповсюдженню неприємних запахів.

Щоб тварина могла комфортно приймати їжу, слід встановити миску та напувалку. Якщо вам часто доводиться залишати кішку одну, оптимальним рішенням стане придбання автоматичної годівниці-напувалки (її можна недорого купити в магазині зоотоварів «Мурчик»).

У кішки багато вільного часу, а отже необхідно передбачити, як тварина проводитиме своє дозвілля. Для облаштування особистого простору вихованця можна придбати м'яку лежанку або будиночок, кігтеточку (щоб кішка не псувала шпалери та меблі). Також у нас пропонуються різні іграшки, які, безперечно, зацікавлять вашого домашнього улюбленця.