Іграшки для котів Знайдено товарів: 56

Виробник

Тип

Вік

Розмір породи

Довжина

Матеріал

  • <
  • 1 (current)
  • 2

Чи потрібні іграшки котам?

Кот - тварина норовлива, але разом з тим і досить-таки грайлива. І якщо для людини котячі забави виглядають простим проведенням часу, то для самої тварини, це дуже важлива частина життя. Будучи невеликим, досить моторним хижаком, коту дуже важливо не втрачати координацію руху, мисливську вправність і навички переслідування жертви. Постійні ігри дозволяють тримати м'язи в тонусі, зміцнюють загальне самопочуття. Саме тому коти дуже багато часу проводять за цими, здавалося б, на перший погляд марними заняттями.

Якщо ви з повагою і любов'ю ставитеся до свого вихованця, то не припиняйте веселі забави, і навпаки заохочуйте їх, пропонуючи цікаві іграшки для котів. Не зайвим буде підтримати веселий настрій тварини, і активно взяти участь у спільній грі. Так ви тільки зміцните дружбу з вихованцем, а ще й досягнете більш міцного зв'язку між вами.

Як вибрати іграшку?

Правильно підібрана іграшка для котів зробить гру більш азартною і цікавою для вихованця. Головною умовою при цьому повинна бути безпека. Матеріал іграшки не повинен містити шкідливих і токсичних добавок, також вона не повинна ламатися і кришиться, особливо під зубами, оскільки тварина буде реалізовувати мисливські інстинкти і звичайно ж спробує розгризти видобуток.

Найпростіший варіант іграшки для кішок - так звані дражнилки. Вони замінять старий добрий фантик на мотузочці. Кішці доведеться постійно бути в русі, щоб зловити таку іграшку. Такі вправи безсумнівно зміцнюють і розвивають мускулатуру, покращують реакцію хвостатого мисливця. Дражнилка - самий бюджетний варіант, який тим не менш неодноразово доводив свою ефективність.

Одними з найпоширеніших видів іграшки для кішки є м'ячики і кульки. Вони можуть бути твердими або еластичними, мати гладку або рельєфну поверхню. Вихованця напевно зацікавлять предмети, які видають різні звуки - кішка із задоволенням буде ганяти дзвінкий кульку по квартирі.

Вибираючи іграшки для котів, перед здійсненням покупки переконайтеся в безпеці наповнювача, якщо мова йде про тряпочні моделі. Деякі з них спеціально набивають котячої м'ятою, щоб викликати стійкий інтерес у тварини. Навіть флегматичні вихованці при запаху м'яти приходять в більш грайливе стан.

Більш складним варіантом є інтерактивні іграшки для кішок купити які можна в інтернет-магазині «Мурчик». Такі іграшки здатні видавати звуки, а також реагувати іншими способами на дії тварини. Немає напевно сенсу говорити, що такі предмети є дуже цікавими.

Коти люблять долати різні перешкоди, особливо якщо створють їх самі собі. Щоб штори і меблі у вашому будинку не страждали, однієї іграшки для котів купити недостатньо. Можливо буде потрібно придбання ігрового центру, з лежанкою, когтеточкою і навіть цілої смугою перешкод. Головне враховувати інтереси вихованця, щоб не виявилося, що ваша тварина всім розвагам віддасть перевагу лінивому лежанню в порожній картонній коробці.