Когтеточки для котів Знайдено товарів: 25

Виробник

Тип

Вік

Розмір породи

Довжина

Матеріал

Поради щодо вибору когтеточек

Когтеточки для котів є одним з популярних і відомих товарів в будь-якому зоомагазині. Дійсно, цей тип аксесуарів необхідний і дорослим котам, і маленьким кошенятам. Представникам сімейства котячих природа подарувала не тільки особливу грацію, а й інстинкт хижака, реалізувати який допомагають гострі кігті. Власники котів часто стикаються з тим, що улюбленець дере домашні меблі та шпалери. Крім того, нерідкі випадки, коли самі господарі ходять з подряпаними руками.

Уникнути проблем допоможе когтеточка для котів - ця приналежність допоможе відучити маленького хижака від шкідливих звичок і допоможе в повній мірі реалізувати всі інстинкти, закладені від народження.

Аксесуар несе і суто практичну функцію, оскільки кішки використовують будь-які доступні поверхні для того, щоб підточити кігті. Зчищаючи дрібні лусочки, тварини рятують себе від проблеми нігтів, які вростають. Саме тому важливо надати улюбленцю таку можливість, без будь-якої шкоди для меблів і домашніх предметів.

При виборі відповідного варіанту слід враховувати, що коти дуже вибагливі. Їм практично неможливо нав'язати свої інтереси і звички. До підбору «котячих» аксесуарів слід підходити досить обережно, адже якщо кішці не сподобається когтеточка, грати з нею вона не буде, як би вам цього не хотілося. Тому перш ніж таку когтеточку купити краще деякий час поспостерігати за поведінкою свого вихованця, щоб краще вивчити його звичаї і звички.

Іграшка повинна бути в першу чергу цікавою для тварини. Не варто відразу купувати цілий ігровий комплекс - цілком можливо, кіт вважатиме за краще йому звичайну картонну коробку. Краще для початку купити недорогу когтеточку для котів ціна, якої не буде обтяжливою для вашого бюджету. Досить придбати максимально простий аксесуар, наприклад, у вигляді стовпчика з підвісною кулькою. Якщо кот оцінить ваш подарунок по достоїнству, в подальшому можна доповнити базовий варіант різними елементами.

Також важливо знати, в якому місці кішка воліє точити кігті. Прикиньте розміри аксесуара, щоб він міг там повністю розміститися.
Має значення і матеріал. В першу чергу він повинен бути безпечним для тварини, не містити гострих деталей (цвяхів, що виступають металевих поверхонь). Іноді коту досить простого сизалевого килимка, щоб тварина могла комфортно дерти його лапами.

Які бувають види точилок для кігтів?

Бажаючим придбати когтеточку для котів інтернет-магазин «Мурчик» пропонує широкий вибір відповідних аксесуарів:

  • Моделі настінного типу, вони найчастіше виконані у вигляді плоскої поверхні, покритої сизалем. Таке пристосування легко прикріпити до стіни за допомогою звичайних цвяхів або шурупів. Це найпростіша когтеточка ціна якої доступна кожному власнику кота.
  • Когтеточка для кота для підлоги може бути представлена ​​як плоскої, так і об'ємної конструкцією. Вона, як правило не вимагає додаткового кріплення. Об'ємні моделі часто виконані у вигляді круглого стовпчика, покритого сизалевого волокном, який прикріплений до плоского підстави.
  • Ігровий комплекс крім стандартної когтедралка включає в себе багатоярусні конструкції з будиночками, гамаками, тунелями та іншими елементами для розваг тварини. Тут кішка може не тільки точити кігті, а й стрибати і відпочивати.

У магазині «Мурчик» ви можете вибрати підходящий варіант когтеточки, а також інші аксесуари, які допоможуть вам забезпечити повноцінний догляд за домашнім улюбленцем.