Переноски і сумки для котів Знайдено товарів: 68

Виробник

Тип

Серія

Вік

Розмір породи

Довжина

Матеріал

Лідер продажу -7%
857921
857921
9671040
9671040
9671040
  • <
  • 1 (current)
  • 2

Переноска для кота - корисний предмет для тих, хто любить і цінує свого котика чи Мурку. Річ знадобиться в різних життєвих ситуаціях, аксесуар корисний в далекій подорожі, він буде зручний при поїздці на дачу або пікнік. Не варто відкладати на потім невелике вкладення в свій маленький звіринець.

Сумка переноска для кота: атрибут турботливого власника

Будь-яка істота любить подорожувати. Причин на це безліч: прогулянка, в'язка кішок, відвідування ветеринарної клініки, переїзд на нову квартиру. Домашній улюбленець оцінить комфорт і безпеку, не треба ховати тварину в непристосовану для транспортування сумку. Зручна переноска для кота прослужить багато років, вона послужить кільком поколінням домашніх вихованців. Міцний предмет прямокутної форми виготовлений з кольорового пластику. Велика кількість моделей дозволить вибрати найприємніше для душі придбання.

Переноска легко розбирається, це дуже зручно при зберіганні та догляді. Округлі ребра не заподіють дискомфорту при пересуванні, тара не буде чіплятися за одяг і пасажирів в громадському транспорті. У маленького улюбленця буде відмінна можливість спостерігати за тим, що відбувається навколо і відчувати справжню насолоду. Міцні ребра або решітки додадуть впевненості: тварина відчує повну безпеку.

Практична пластикова переноска для кота не відніме багато місця в квартирі, вона не вимагає особливого догляду і умов для зберігання. Балкон, комора, полка в підсобці - всі ці місця ідеально підійдуть для зберігання предмета, який може стати в нагоді в будь-яку хвилину.

Як купити переноску для кота?

Зробити заявку можна найкращим способом. Завжди прислухайтеся до поради менеджера, він обов'язково поставить кілька навідних запитань. Оплата і відправка - справа техніки. Постачальник відповідає за бездоганну якість кожного найменування, яке є на сторінках віртуального каталогу.

Любов і турбота

Не варто в епоху комфорту і практичності піддавати тварину стресу і незручностям. Кожен, хто купить цей "транспорт", отримає переваги у вигляді:

  • Порції безсловесної подяки від улюбленця.
  • Відсутність проблем з кондуктором, водієм маршрутки та собаками.

Подібний спосіб переміщення не зашкодить, ніяких протипоказань у ветеринарів немає. Тварина охоче залазить в своєрідний будиночок з ручкою: виріб довів свою вигоду і актуальність. Виробники регулярно радують любителів котів масою аналогічних новинок.

Поспішайте купити переноску для кота, зробіть приємне маленькому улюбленцю!