Лотки і закриті туалети для котів Знайдено товарів: 58

Виробник

Тип

Об'єм

Вік

Розмір породи

Довжина

Матеріал

  • <
  • 1 (current)
  • 2

Облаштовуємо туалет для кота

З чого слід починати тим, хто вирішив завести собі кота? Звичайно ж з облаштування окремого місця, в якому вихованець буде справляти свої потреби. Багатьох потенційних кошатників відлякують міфи про те, що котячий запах буде невмирущим шлейфом витати в квартирі або в будинку. Дійсно, якщо ніяк не допомогти тварині, виділивши йому спеціальне місце під туалет, хвостатий улюбленець почне бруднити все навколо.

Проте, при належному вихованні і догляді, коти можуть бути досить охайними, щоб не завдавати незручностей господареві. Перше що необхідно, купити туалет для кота. На сайті магазина «Мурчик» доступний широкий вибір сучасних аксесуарів, включаючи звичайні лотки, а також більш сучасні туалети-будиночки.

Перш ніж придбати відповідні аксесуари для вихованця, слід деякий час поспостерігати за його поведінкою і звичками, щоб вгадати переваги тварини. Деякі коти вважають за краще усамітнення, для таких вихованців кращим рішенням стане закритий лоток-будиночок, для більш впевнених у собі вихованців, які особливо люблять гребти пісок або наповнювач, може бути придбаний звичайний лоток із пластику.

В умовах невеликої квартири, однією з проблем, пов'язаних з утриманням котів, є стійкий запах, що видається деякими вихованцями. Виправити проблему допоможе закритий туалет. Він може бути доповнений системою повітряних фільтрів, завдяки чому місце, в якому ви вирішили облаштувати місце для потреб кота, буде без запаху.

Яку модель придбати

В інтернет магазині «Мурчик» ви можете вибрати і замовити будь-який варіант аксесуара:

  • Пластиковий лоток для піску або гранул
  • Закритий будиночок з гратами або з сіткою
  • Автоматичний туалет

Також у нас ви можете купити і допоміжні аксесуари: туалетні килимки, гігієнічні лопатки і пакети, совки для вулиці, а також змінні фільтри для туалетів, оснащених системою фільтрації повітря.

Одним з найбільш зручних варіантів для кота є закритий туалет, виконаний у вигляді будиночка (з рамкою, з сіточкою, кутовий варіант, і т.д.). Пристрій з щільними бортами оснащено пластиковою кришкою, яка може бути доповнена вентиляційними отворами, фільтрами, ручкою для перенесення. Така модель, як правило, складається з двох частин, з'єднаних між собою кріпленнями, щоб її можна було зручно розбирати. Подібні аксесуари дуже просто містити в чистоті. Для виготовлення використовується безпечний пластик. Всі деталі мають гладку поверхню, яка легко очищується. Щоб вихованець міг комфортно заходити всередину, передбачена дверцята, здатні безшумно відкриватися в обидві сторони. Така конструкція запобігає розсипанню котячого наповнювача, крім того, вона перешкоджає поширенню неприємних запахів. Як правило, комплекту фільтрів досить на 3 місяці використання.

Ще один поширений варіант - простий лоток з бортиками. Він може мати різну форму, і виготовляється з кольорового пластику. Лоток розрахований на заповнення спеціальним наповнювачем, здатним вбирати сечу. Такий аксесуар легко відмивається звичайні миючі засоби та є зручним для котів.

Бажаючим придбати туалети і лотки для котів, рекомендуємо оцінити асортимент магазину «Мурчик». Пропонуються якісні аксесуари на умовах доступної ціни, з доставкою по Києву або в будь-який інший населений пункт України.