Автоматичні кормушки для котів Знайдено товарів: 11

Виробник

Об'єм

Серія

Вік

Розмір породи

Довжина

Матеріал

Автоматичні годівниці для котів

Турбота про правильне харчування кота одна з пріоритетних у люблячих господарів.

Щоб ви завжди були впевненими, в тому, що вихованець вчасно отримав порцію збалансованого корму, наш інтернет-магазин «Мурчик» пропонує придбати автоматичні годівниці для котів від такого світового бренду, як італійська фірма Ferplast. Наприклад, годівниці Ferplast AZIMUT.

Моделі годівниць: види і особливості

Зробити вибір з безлічі пропозицій від виробників непросто. Безперечно, перевагу варто віддати товару від відомих брендів. Саме такий представлено в каталозі на нашому сайті.

Якісна автоматична годівниця для кота від зарубіжних фірм довго служить без поломок, і представлена ​​наступними видами:

 1. Механічна, проста, недорога модель, але не здатна підтримати правильний режим харчування тварини, так як вимагає заповнення після кожного прийому їжі.
 2. Комбінована з головоломкою, розрахована на допитливих котиків і кішок.
 3. З кількома відсіками, що відкриваються в певний час. Розрахована як на сухій, так і на мокрий корм. Працює від батарейок.
 4. З вбудованим таймером. Дуже популярна автоміска для всіх видів корму, кількості якого в деяких моделях може вистачити на 90 днів.
 5. З дозаторами. Ще один зручний вид, в якому заслінка відкривається в певний час. У миску висипається потрібну кількість їжі.
 6. Електронна. Забезпечена багатьма корисними функціями: дисплей, датчики, запис голосу господаря. Дозволяє власникові на тривалий час відлучитися з дому.
 7. З дистанційним управлінням. Можуть бути підключені до інтернету. Полегшують хазяйський контроль за вихованцем, кількістю їжі, введенням в корм лікарських засобів.

Переваги автоматичних годівниць для кішок

Як і будь-який затребуваний пристрій, вони мають ряд позитивних характеристик:

 • їжа подається автоматично без участі в цьому людини;
 • автоматика допомагає дотримуватися режиму харчування тварини і виконувати при необхідності припис ветеринара;
 • є можливість залишити тварину на час короткої відсутності;
 • годівниця абсолютно безпечна для вихованця;
 • довго зберігає корм і воду в свіжому стані.

При зверненні в наш інтернет-магазин «Мурчик» ви отримаєте інформацію про наявність цікавить вас товару, характеристиках і вартості. Крім того, зможете без труднощів зробити замовлення, оплатити його і дізнатися про способи його доставки.