Щітки, пуходерки і гребінці для котів Знайдено товарів: 50

Виробник

Вік

Розмір породи

Рекомендації

Довжина

Матеріал

  • <
  • 1 (current)
  • 2

Щітки, пуходерки і гребінці для котів

Навіть сама улюблена кішка здатна засмутити господарів великою кількістю шерсті на одязі і меблів. Якщо вирішили позбутися, хоча б частково, від цієї проблеми, придбайте гребінець для котів.

Чому важливо систематично вичісувати котів

Крім того, що часте вичісування поліпшить зовнішній вигляд домашнього улюбленця і зменшить кількість шерстинок по всьому будинку, ця процедура необхідна для збереження здоров'я котів.

Звичка вилизувати свою шерсть може зіграти з ними злий жарт. Волосинки, які прилипають до вологово язику , потрапляючи в шлунок і кишечник, здатні, збившись у великий клубок, викликати непрохідність. Це зажадає оперативного втручання.

Види інструментів

Виробники товарів для тварин пропонують споживачам кілька видів пристосувань для догляду за шерстю:

  1. Гребінці призначені для ручного вичісування шерсті господарем тварини. Мають кілька різновидів: гребені із закругленими на кінцях зубчиками, пуходеркі з тонкими, загнутими на кінцях зубчиками для видалення відмерлих волосків підшерстя. Використання цих інструментів в тандемі дає дуже хороший результат.
  2. Чесалки розташовують в тих місцях, де кіт любить тертися спинкою і мордочкою: на ніжках столів і стільців, боковинах крісел і диванів, стіни і одвірку.
  3. Щітки для котів з натуральної та штучної щетини добре вичісують підшерстя, допомагають привчити маленьких кошенят до цієї гігієнічної процедури, тому що не всі тварини її люблять.

Класифікують чесалки і гребінці для котів за такими параметрами зубчиків: розмір, форма, частота розміщення і матеріал.

Існує ще ряд тонкощів, які необхідно враховувати при покупці цих аксесуарів в зоомагазині.

Щоб полегшити для себе вибір, звертайтеся на сайт інтернет-магазину «Мурчик», каталог якого представляє якісні товари від відомих брендів.

Наші фахівці дадуть кваліфіковані поради щодо підбору відповідних саме для вашого вихованця інструментів, допоможуть зробити правильний вибір, оформлять замовлення і розкажуть про умови оплати і доставки придбаного товару.