Повернення товару

Якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або просто перестав подобатися, якщо ви виявили брак, ви можете легко повернути його нам і отримати свої гроші назад.

Умови повернення та обміну товарів у нашому магазині повністю відповідають вимогам Закону України «Про захист прав споживачів».

Повернення товару належної якості

Ви можете повернути товар належної якості, якщо дотримані наступні умови:

  • не пройшло 14 днів (не рахуючи дня покупки) від дати покупки;
  • він не використовувався та збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики;
  • в наявності є розрахунковий документ (товарний чи касовий чек);
  • купленого товару немає у «Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)», затвердженому Кабінетом Міністрів України.

Повернення/обмін товару здійснюється за рахунок Покупця за тарифами транспортної компанії.

14 ДНІВ

від дати покупки

ТОВАР

не використовувався та збережено його товарний вигляд

ЧЕК

у наявності є розрахунковий документ

ПАСПОРТ

що засвідчує особу

Повернення товару неналежної якості

У разі виявлення суттєвих недоліків, що виникли з вини виробника, або фальсифікації товару ви можете:

  • вимагати повернення сплаченої за товар грошової суми;
  • замінити товар на такий самий або на аналогічний, з числа наявного.

За наявності товару він відразу буде замінено на новий, а у разі виникнення необхідності у перевірці якості – протягом 14 днів або за домовленістю сторін. У разі відсутності товару вимога щодо його заміни підлягає задоволенню у двомісячний термін з моменту подання відповідної заяви.

Заміна товару неналежної якості

За наявності товару її можна замінити на аналогічний. У разі відсутності товару вимога щодо його заміни підлягає задоволенню у двомісячний термін з моменту подання відповідної заяви.

Якщо замінити товар у встановлений термін неможливо, Ви маєте право вибрати інші варіанти, а саме: просити повернення грошей за товар, зменшення ціни товару, відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

Увага! Перед відправкою товару на повернення, обмін чи ремонт обов'язково зв'яжіться з менеджером! При поверненні грошей за товар розрахунки з покупцем провадяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцю в день пред'явлення відповідної вимоги, а у разі неможливості повернення грошей у цей день - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 7 днів.