Що вибрати для свого хвостатого друга

Собака – це не тільки радість, а й неабияка відповідальність. Адже від того, наскільки багато уваги ви приділяєте своєму вихованцю, багато в чому залежатиме його здоров'я та грайливий настрій. Хороший догляд має на увазі правильне годування, своєчасне лікування, і звичайно ж, спільні прогулянки та ігри. За своїм темпераментом, собаки дуже схожі на дітей – вони вимагають постійної уваги від господаря і готові чекати, коли він зможе приділити їм хоча б трохи часу.

Щоб догляд повноцінним, інтернет-магазин «Мурчик» пропонує обрати відповідні аксесуари та продукти, з якими ваші вихованці матимуть відмінне самопочуття та завжди зможуть похвалитися здоровим зовнішнім виглядом. У нас ви знайдете всі необхідні товари для собак, у тому числі:

  • Корми та готові раціони для різних порід
  • Засоби гігієни та догляду, інструменти для грумінгу
  • Костюми та одяг для прогулянок
  • Переноски та сумки для тварин
  • Іграшки для цуценят та дорослих собак
  • Собачу амуніцію для прогулянок та дресирування
  • Корисні аксесуари для собак (годівниці, поїлки, тощо)

Пропонуються недорогі, і водночас якісні зоотовари, відомих виробників. У нас ви зможете купити все необхідне для догляду за вихованцем. Пропонуються доступні ціни, та можливість придбання товарів оптом. Здійснюється доставка по Києву, а також до інших населених пунктів України.

Повноцінні щоденні раціони

Важливу нішу в асортименті товарів для собак, які пропонуються магазином «Мурчик» займає спеціальне собаче харчування. У нас ви зможете придбати консерви та сухі корми, таких відомих виробників, як Nutram, Pronature holistic, Josera та ін.
Від якості харчування багато в чому залежить здоров'я собаки. Наші продукти є якісним і збалансованим кормом, крім того, можна підібрати дієту з урахуванням індивідуальних особливостей тварини (залежно від її породи, віку, статі та здоров'я). Ви можете замовити готові раціони для тварин, що годують і вагітних, харчування для цуценят і дорослих собак, спеціальні корми для тренувань (раціони для швидкого набору м'язової маси), а також підтримуюче харчування для хворих або ослаблених вихованців.

Догляд та гігієна

Чимале значення має щоденний догляд за шкірою та шерстю собаки. У магазині «Мурчик» ви зможете вибрати засоби гігієни для собак, а також інструменти для грумінгу: гребінці та машинки для різних типів шерсті, ножиці для стрижки кігтів, приладдя для видалення зубного каменю, а також різні гігієнічні засоби, що дозволяють утримувати шерсть і шкіру вашого вихованця в чистоті. Доглянута і красива собака – ось результат своєчасного та правильного догляду.

Все для прогулянок

Від того, наскільки часто ваш вихованець буває на вулиці, багато в чому залежить його настрій. Собаки, як ніякі інші тварини, потребують щоденних прогулянок на вулиці. Магазин зоотоварів «Мурчик» пропонує надійну та зручну амуніцію для собак. З нею ви зможете повноцінно контролювати поведінку вихованця на прогулянці та зберігати повний контроль за його переміщеннями. Якщо ви бажаєте, щоб домашній улюбленець виділявся серед інших тварин, можна придбати спеціальні комплекти одягу – з ними собаці не будуть страшні ні дощ, ні сніг, ні сильні морози і тим більше пронизливий вітер.