Засоби гігієни та догляду для собак Знайдено товарів: 24

Виробник

Тип

Вік

Розмір породи

Довжина

Матеріал

Засоби гігієни та догляду для собак

Догляд за собаками значно спрощується при використанні спеціальних аксесуарів. Якщо раніше доводилося брати для цієї мети прості гігієнічні предмети для людей, то сьогодні можна купити спеціалізовані товари, що дуже зручно.

Асортимент нашого магазину

Ми поставляємо все, що може знадобитися для догляду за дорослими собаками або цуценятами: лотки для пелюшок, совки для прибирання прогулянках, пелюшки, прокладки, пакети для совка, гігієнічні труси, а також очищаючі серветки.

Особливості товару

Щоб гігієна собак не була складним, віднімають час заняттям, необхідно запастися аксесуарами заздалегідь і завжди тримати їх під рукою. Бажано мати вдома совок зі спеціальними пакетами, вологі очищаючі серветки, щітки та інші пристосування для вовни, також стане в нагоді невеликий запас одноразових всмоктуючих пелюшок.

Під час вигулу елементарна гігієна собак пов'язана не з «прямим впливом», а з прибиранням за тваринами. Для цього застосовують спеціальні совок і пакети. Прибирання за вихованцем необхідна і для попередження штрафів, і для зручності сусідів. Подібний догляд за собаками необхідний і в разі, якщо вихованці живуть не в квартирі, а на вулиці, в будці або в вольєрі.

Період розмноження - непростий для будь-якого вихованця. Спеціальні труси зі змінними одноразовими прокладками допоможуть зберегти меблі і килими від забруднень під час тічки сук. Труси зшиті так, що собака відчувала себе комфортно, її хвосту нічого не заважало, при цьому був гарантований надійний захист чистоти в будинку.

У каталозі представлені товари для догляду за хворими тваринами на реабілітації після операцій, травм. Вбираючі пелюшки й серветки підійдуть і для пологів. Це недорогі і практичні товари, які особливо зручні в порівнянні з простими багаторазовими підстилками: їх не потрібно прати, досить вчасно міняти, а старі утилізувати.

Наші товари дозволять спростити догляд за собаками в будь-яких ситуаціях. У каталозі ви знайдете кілька марок очищувальних серветок. Дуже зручно для протирання лап після щоденної прогулянки! З такими серветками не потрібно мити лапи, їх буде досить протерти. Собака не отримає отруєння, спробувавши вилизати шерсть після серветок.

Замовляйте на сайті магазина практичні товари для турботи про ваших вихованців і спрощуйте догляд за ними!