Клітки і будки для собак Знайдено товарів: 59

Виробник

Вид

Серія

Вік

Розмір породи

Довжина

Матеріал

Лідер продажу -7%
Безкоштовно
Лідер продажу
Безкоштовно
Лідер продажу -7%
Безкоштовно
Лідер продажу -7%
Безкоштовно
Лідер продажу -7%
Безкоштовно
Лідер продажу
Безкоштовно
Лідер продажу -7%
Безкоштовно
-7%
Безкоштовно
  • <
  • 1 (current)
  • 2

Як правильно організувати місце для собаки

Якщо ви проживаєте в приватному будинку, то у вас з'являється можливість забезпечити своєму вихованцеві постійне перебування на повітрі. Для цього потрібно підібрати підходящий притулок, встановивши спеціальний вольєр для собак. У невеликій квартирі краще використовувати невеликі собачі клітки, які також можуть знадобитися при перетримці або для участі у виставках.

Великі клітини для собак доцільно використовувати для одночасного перебування декількох тварин, розділивши їх окремими секціями. Ще вони зручні для використання в якості загороди для цуценят.

Щоб обрана конструкція не обмежувала домашнього улюбленця в рухах і залишалася зоною відносного комфорту, вибір розмірів здійснюють таким чином, щоб усередині вистачило місця для лежанки, і при цьому тварина могла переміщатися хоча б в межах декількох кроків. Також передбачають місце для прийому їжі, в якому розміщують миски, поїлки та ін. Що стосується висоти конструкції, вона повинна бути обов'язково вище росту собаки, щоб тварині не довелося пригинати голову. Рекомендується підбирати її так, щоб навіть ставши на лапи, собака не могла дістати мордою до стелі.

Для обчислення площі можна скористатися зразковими розрахунками:

  • 4-7 кв.м. для собак ростом до 50 см;
  • 7-10 кв.м. забезпечать комфорт тварині, яка має зріст 50-70 см;
  • від 10 кв.м. для більш високих вихованців.

Види клітин для собак

Якщо ви зацікавлені в придбанні вольєра для собак ціна якого не дуже висока, можна зупинити вибір на недорогий тентової моделі у вигляді намету або з сітчастими стінками. Її зручно використовувати в якості сумки для перенесення. Для посилення конструкції часто застосовують пластикові або металеві трубчасті напрямні. Такі аксесуари легко розбираються і транспортуються, проте вони часто обмежують переміщення собаки.

Купуючи вольєр для собаки зверніть увагу на модульні клітини. Їх можна застосовувати для ізоляції хворих на туберкульоз або вагітних тварин, для розміщення годуючих собак і цуценят, а також у виховних цілях (для обмеження зайвої агресивності вихованця). В інтернет-магазині «Мурчик» ви можете вибрати односекційні і багатосекційні вольєри для собак різних порід. Можна придбати повноцінну клітку з стельової гратами і підлогою, або ж просто загін з декількома стінками.

Модульні моделі не вимагають частого прання і сушіння, на відміну від тканинних і тентових. Крім того, в них набагато більше вільного простору, щоб собака могла вільно переміщатися. Для виготовлення модульних конструкцій використовуються металеві елементи і деталі, які набагато простіше і довговічніше пластикових. Проте для собак дрібних порід має сенс придбати аналоги з пластика, оскільки такі моделі коштують набагато дешевше.
Стаціонарний вольєр для собаки призначений для постійного проживання тварини. Це вуличні моделі, які встановлюють в певному місці на прибудинковій території. Важливо, щоб такий вольєр ніяк не обмежував свободу дій собаки, щоб вона могла без проблем витягнутися або підстрибнути.

Якщо ви проживаєте в холодному кліматі, не забудьте про утеплення житла. Не зайвим стане покупка утепленого лежака або матраца. У великому вольєрі можна встановити будку або будиночок - собакам, як і багатьом іншим тваринам, іноді хочеться побути на самоті, щоб відчути особисту безпеку. Зручні і місткі вольєри для собаки купуйте в магазині «Мурчик», де цей вид аксесуарів представлений досить-таки широко.