Кістки та ласощі для собак Знайдено товарів: 25

Виробник

Вік

Розмір породи

Особливості

Довжина

Чим побалувати свого улюбленця

Собаки, як ніякі інші тварини є любителями різної смакоти. Що може бути краще, ніж побалувати вихованця його улюбленими ласощами. При цьому не варто впадати в крайнощі - не все, що подобається тварині, буде корисним для неї. Так, наприклад, гострі трубчасті кістки птахів категорично протипоказані. Собака легко розламає їх зубами, в результаті вийдуть тонкі голчасті осколки, здатні травмувати слизову шлунка або взагалі викликати прорив кишечника. В цьому випадку тварина буде приречене, якщо вчасно не провести операцію з видалення осколків (і пошкодженого органу).

Проте кістки для собак є необхідним елементом раціону. Вони дійсно люблять їх гризти, отримуючи задоволення, оскільки таким способом реалізують свої мисливські інстинкти.


Що ж купити в якості ласощів для своєї собаки? Кращим рішенням стануть готові частування з асортименту інтернет-магазину «Мурчик»:

  • ароматизовані жувальні іграшки для собак (з ароматом курки, яловичини, лосося і т.д.);
  • плетені і пресовані кісточки;
  • чіпси з волової шкіри;
  • жувальні кульки, палички і кільця;

Для виготовлення подібних ласощів використовується спеціально оброблена волова шкіра. Також в продукти додані різні безпечні ароматизатори і корисні мікроелементи (кальцій, вітаміни). Такий продукт буде не тільки привабливим, але і корисним для собаки. Ще одним цікавим варіантом є кістки з жив для собак - ви також можете їх купити в нашому інтернет-магазині.

Як правильно вибрати ласощі для свого вихованця

Однією з головних радостей для собаки є поглинання смачних закусок. При цьому, не слід забувати і про користь для тварини. Виробниками кормів виготовляються спеціальні частування для собак, які сприяють очищенню і сточуванню зубів. Це необхідно для запобігання розвитку карієсу в результаті відкладення зубного каменю. Таке частування виконує роль зубної щітки. Крім того, для собак в молодому віці дуже важливі жувальні ласощі, здатні стимулювати формування і зростання постійних зубів.

При виборі ласощів варто підібрати такі, які містять велику кількість білка і натуральних речовин. Всім цим вимогам задовольняє висушена шкіра тварин. Саме з неї, в основному і виготовлені жувальні кістки для собак купити які ви зможете в магазині «Мурчик». Таке частування повністю замінює звичні кістки, і при цьому є більш безпечним для собаки.