Ножиці, тримери і колтунорези для собак Знайдено товарів: 20

Виробник

Вік

Розмір породи

Рекомендації

Довжина

Матеріал

Підбираємо відповідні інструменти для стрижки

Щоденний догляд за шерстю тварини необхідний, якщо ви хочете, щоб ваш вихованець виглядав здоровим і доглянутим. Якщо не приділяти достатньо уваги стрижці, шерсть стане сплутуватися, почнуть утворюватися ковтуни. Особливого підходу вимагають довгошерсті породи собак, однак, догляд за шкірою і шерстю необхідний і тваринам з коротким підшерстям і шерстю середньої довжини.

Щоб займатися самостійно стрижкою, не вдаючись до послуг салонів краси для тварин, слід купити ножиці для стрижки собак. Цей вид інструментів спеціально створений для догляду за собачої шерстю і не застосуємо для стрижки звичайного людського волосся. Також не слід використовувати звичайні перукарські ножиці для короткошерстих і довгошерстих собак. Вони не призначені для жорсткої шерсті, що володіє відмінною структурою від людського волосся. Крім того, перукарські ножиці мають гострі кінці, якими легко можна поранити вихованця.

Як вибрати ножиці грумера

Якщо ви професійно займаєтеся грумінгом або бажаєте повноцінно доглядати за твариною, зверніть увагу на якість використовуваних інструментів. В інтернет-магазині «Мурчик» можна вибрати і замовити звичайні і філліровочні ножиці для собак з довгою шерстю, а також інструменти для гладкошерстних порід. Пропонуються професійні тримери і колтунорези, за допомогою яких можна здійснювати повноцінний догляд за шерстю незалежно від її довжини і густоти.

Від розмірів і форми ножиць залежить їх застосування:

  • Короткі (11-15 см) оптимально підійдуть для стрижки невеликих собачок. Ними зручно вистригати шерсть у вухах, між подушечками лап, на морді.
  • Середні (15-18 см) підходять для більшості завдань, пов'язаних зі стрижкою шерсті.
  • Інструменти довжиною понад 18 см вибирають для великих собак. Ними зручно вистригати великі ділянки.

Має значення конструкція і форма ножиць. Інструменти з регулювальним гвинтом дозволяють відкоригувати ступінь навантаження на пальці і хід лез. Наявність спеціальних мікро-насічок на лезах допомагає краще захоплювати шерсть - такими моделями зручніше користуватися при стрижці собак з гладким вовняним покровом. Ножиці з зігнутими лезами зручно застосовувати для стрижки хвоста, морди і вух.

Ще один інструмент, необхідний для грумінгу - філіровочні ножиці. Вони розрізняються числом і кількістю зубців, можуть бути односторонніми або двосторонніми. З їх допомогою зручно робити плавні переходи, проріджувати надмірно густу шерсть, створювати об'ємні стрижки.

У зоомагазині «Мурчик» ви можете придбати професійні інструменти для тримминга: тримери з різною довжиною зубів, колтунорези для видалення сплутати вовни, а також універсальні расчесткі-тримери, однаково підходять для вирішення різних завдань. Зовнішній вигляд товарів ви можете оцінити по фото, представлених на сайті. Пропонуються доступні ціни і зручні умови оплати та доставки.