Туалети і пелюшки для собак Знайдено товарів: 21

Виробник

Вік

Розмір породи

Довжина

Матеріал

Туалети і пелюшки для собак

Хочете взяти в будинок нового члена сім'ї, але побоюєтеся, що залишені щеням позначки життєдіяльності доставлять масу незручностей?

Заходьте на сайт нашого інтернет-магазину зоомаркету «Мурчик», який запропонує туалети і пелюшки для собак від провідних брендів для вирішення цієї проблеми.

Навіщо це потрібно

Досвідчені власники собак знають, що придбання цих товарів не є марною тратою коштів, і вчасно витерті калюжки не допоможуть привчити вихованця до певного місця в квартирі для спорожнення організму.

Ніхто з власників не застрахований від ситуації, коли у тварини трапляється серйозна хвороба, розлад кишечника, або на вулиці негода або сильний мороз.

Привчений до постійного для цих цілей місця вихованець не буде страждати від необхідності довго терпіти в разі вашої відсутності, що негативно впливає на стан його здоров'я. Крім того, квартира залишиться в чистоті, килими не вбереться неприємні запахи.

Види і особливості запропонованих товарів

Насамперед рекомендують придбати пелюшки для цуценят.

Вони зроблять більш легким привчання щеняти до туалету. Їх характеристиками можна вважати розміри і м'якість.

У продажу є пелюшки:

  1. Одноразові. Складаються з тканинного шару, наповнювача, що поглинає запахи і вологу, мембрани і шару поліефіру. Повторно використовувати їх не можна.
  2. Багаторазові. Мають аналогічний склад з одноразовими, але без наповнювача, що дозволяє багаторазово їх прати з використанням дезінфікуючих засобів.

Пелюшки для цуценят кладуть на підлогу або в лоток для туалету, поставленому в обраному місці.

Використання туалету-лотка і пелюшок не дозволить поширенню по квартирі неприємних запахів, утворенню цвілі і грибка.

Крім того, місце туалету буде завжди виглядати естетично.

Якщо ви звернетеся на сайт інтернет-магазину зоомаркету «Мурчик», то наші фахівці кваліфіковано проконсультують про якість пропонованих товарів. Допоможуть швидко і правильно оформити замовлення.

Оплата і доставка купленого товару проводиться зручним для наших клієнтів способом.

Будемо раді бути вам корисним.