Все для любителів акваріумістики

Зміст рибок – давнє та поважне заняття, яке стає дедалі популярнішим, адже зараз кожен може придбати все необхідне, щоб створити у своїй оселі оригінальний та неповторний куточок живої природи. Звичайно це захоплення не з дешевих і вимагає досить багато часу та сил, але в будь-якому випадку, результат буде коштувати того – ви зможете насолоджуватися виглядом підводного царства, відпочиваючи у власноруч створеного маленького, але водночас затишного світу.

Все, що для цього потрібно – Придбати акваріум відповідних розмірів та нескладне обладнання для нього: насос з фільтром, аератор та водонагрівач. Крім того, акваріум може бути притулком не тільки для риб і земноводних, але і для різних екзотичних рептилій, наприклад, удава або великої ящірки.
В інтернет-магазині «Мурчик» ви зможете замовити все необхідне для занять акваріумістикою:

  • Красиві акваріуми різного обсягу та тумби до них
  • Сучасне обладнання
  • Декоративні елементи та аксесуари
  • Приладдя для утримання земноводних та черепах

У нас ви знайдете якісні товари для акваріумів, відомих виробників, наприклад, популярний бренд Ferplast. Ця компанія є популярним виробником зоотоварів, зокрема пропонує обладнання для акваріумних рибок. Незалежно від розташування, товари можна купити на умовах доступної ціни, з доставкою по Києву або в будь-яке інше місто України.

З чого слід розпочати

Отже, ви вирішили придбати акваріум. Для початку слід точно визначитися з розмірами та місцем, де його варто розмістити. Уникайте сильно освітлених ділянок, наприклад, не варто ставити акваріум біля вікна або безпосередньо на підвіконні. Найкраще вибрати будь-яку зі стін, розташованих збоку вікна. Бажано встановити акваріум на спеціальній тумбі, так буде забезпечена його стійкість та безпека. Що стосується обсягу, його підбирають, відштовхуючись від кількості та розмірів передбачуваних мешканців. Деякі рибки здатні виростати до великих розмірів, відповідно їм необхідний великий та місткий резервуар.

Наступний етап – оснащення всім необхідним обладнанням. Для повноцінного розведення рибок необхідний відповідний догляд. Це має на увазі постійне очищення (фільтрацію) і аерацію води, особливо, якщо передбачається містити велику кількість рибок. Сучасні фільтри для води поєднують у своїй конструкції обидві функції. Також деякі рибки вимагають постійної підтримки певної температури води, а отже доведеться придбати водонагрівач відповідної потужності.

Тепер настав час переходити до засипання грунту і заповнення водою. Воді необхідно відстоятися для видалення хлору, якщо ви набрали її з водопроводу. Також видалити хлор із води можна за допомогою хімічного очищення.

Далі висаджують рослини, створюючи чудовий підводний ландшафт. У магазині «Мурчик» ви знайдете все, що потрібно для акваріума, у тому числі й елементи декору. Тепер, коли все готове, можна запускати перших мешканців.

Якщо ви вирішили організувати простір для черепах, варто придбати палюдаріум або спеціальну чашу з невисокими бортами. Вона може бути доповнена майданчиками, необхідними для того, щоб черепаха іноді вибиралася на сушу. Палюдаріуми та декор для них широко представлені в асортименті нашого зоомагазину.