Акваріуми і тумби Знайдено товарів: 56

Виробник

Тип

Розмір породи

Довжина

Матеріал

-10%
Безкоштовно
-10%
Безкоштовно
  • <
  • 1 (current)
  • 2

Куточок підводного світу у вашій квартирі

Захоплення акваріумістикою напевно проходить кожен з нас. І неважливо, чи була у вас трилітрова банка з парою рибок або величезний вітринний акваріум для риб, це захоплення для багатьох стає єдиною віддушиною. Адже приємно після насиченого трудового дня сісти перед красиво оформленим підводним інтер'єром. Споглядання плаваючих рибок та інших мешканців водного середовища дозволяє розслабитися і відпочити душею. Акваріум для рибок здатний стати справжньою окрасою вашого будинку, особливо якщо ви творчо підійдете до його облаштування.

Багатьох початківців акваріумістів відлякують передбачувані витрати на придбання власне акваріума і необхідного устаткування для його обслуговування. Дійсно, ціни на акваріуми можуть досягати значних висот, особливо якщо мова йде про великі і об'ємні моделі, для установки яких потрібна відповідна тумба.

Якщо ви тільки зацікавилися ідеєю придбання відповідного акваріума, рекомендуємо все ж починати з моделі невеликого обсягу, до ста літрів. Цього більш ніж достатньо, щоб оцінити всю складність догляду за мешканцями підводного світу, та й витрати на придбання всього необхідного не вдарять сильно по домашньому бюджету. В інтернет-магазині «Мурчик» ви без проблем зможете підібрати виріб потрібного літражу, оскільки ми займаємося продажем акваріумів різного об'єму, починаючи від невеликих клеєних (на 20 - 100 літрів) і закінчуючи серйозними каркасними моделями великої місткості.

На що звернути увагу при виборі акваріума?

Перш ніж купити акваріум визначитеся з місцем де він буде розташований. Не варто розміщувати його у вікна, так він швидко покриється зеленню через цвітіння води. Має значення і форма вироба. Раніше популярні моделі кулястої форми нехай і виглядають ефектно зовні, проте не підходять для риб. Більш того, в деяких країнах вони навіть заборонені. Це аргументовано тим, що акваріумні рибки перебуваючи в сферичному обсязі води втрачають орієнтацію і у них порушується сприйняття.

Кращим рішенням стане класична модель, виконана у вигляді паралелепіпеда. Ця форма є найбільш раціональною, так і встановити такий акваріум можна практично в будь-якому місці кімнати. Якщо ж ви вирішили розмістити підводний світ в кутку приміщення, можна зупинити вибір на кутовий моделі. Вона також непогано виглядає зовні і є зручною для обслуговування.

Має значення і співвідношення розмірів. Краще, якщо ширина акваріума буде дорівнює або більше висоти, оскільки вищу модель важко висвітлити, а це загрожує хворобами рослин через брак світла.

Що стосується обсягу, то слід пам'ятати, що малолітражні моделі досить-таки складні в обслуговуванні, оскільки їх доведеться набагато частіше чистити і змінювати в них воду. Також враховуйте, що деякі види рибок вимогливі до умов, і не здатні розмножуватися, якщо обсяг води недостатній для них. Ваше завдання - зробити умови існування майбутніх мешканців акваріума максимально наближеними до природних.

Як встановити акваріум?

Отже, ви вибрали акваріум ціна якого повністю задовольняє очікуванням, і успішно доставили його в квартиру. Тепер потрібно встановити його так, щоб на нього не падали прямі промені сонця. Підвіконня - не найкраще місце для розміщення, та й на підлозі тримати напевно теж не варто.

З придбанням акваріума доведеться купити і відповідну тумбу для нього, якщо, звичайно, у вас немає відповідного журнального столика або підставки потрібної висоти. Переконайтеся, що скляне дно розміщено на плоскій і рівній поверхні. Навіть найменший перекіс може призвести до того, що конструкція не витримає навантажень.

Після того, як скляний паралелепіпед зайняв своє місце в кімнаті, можна встановлювати необхідне обладнання і засипати грунт. Для підтримування необхідних умов вам знадобляться:

  • світильник, який забезпечує необхідний потік світла для рослин;
  • фільтр для очищення води;
  • аератор насичує воду киснем;
  • термометр для контролю температури;
  • обігрівач (необхідний для більшості тропічних риб);

Після засипання грунту заливають воду і дають їй відстоятися. Тепер залишиться тільки посадити рослини і купити акваріумних рибок.