Черепахи Знайдено товарів: 13

Виробник

Тип

Розмір породи

Довжина

Матеріал

Товари для черепах

Черепахи - популярні і досить невибагливі домашні вихованці. Однак існує ряд особливостей щодо їх утримання та деякі рекомендовані фахівцями товари для черепах, що дозволяють створити для них комфортні умови існування і збільшують термін їх життя.

Види домашніх черепах

У зоомагазинах можна зустріти:

  • красноухую (Trachemys scripta), найпопулярнішу, що має невеликі розміри в початковому періоді життя, але в подальшому збільшує свої параметра і вимагає великий тераріум з обов'язковим виходом на сушу;
  • далекосхідну (Pelodiscus sinensis), що має шкірястий панцир, яка веде водний спосіб життя у великому обсязі з рідкісним виходом на сушу;
  • європейську болотну (Emys orbicularis), велика особина, що веде денний спосіб життя вимагає створення невеликого острівця в тераріумі;
  • мускусну (Sternotherus odoratus), що має спеціальні залози, які виділяють речовину, що відлякує ворогів, переважає водний спосіб життя, але наявність невеликого острівця необхідно.

На сайті інтернет-магазину «Мурчик» вам запропонують багато варіантів відповідних тераріумів для вашого нового вихованця.

Догляд та утримання

Для правильного вибору тераріуму обов'язково знадобиться кваліфікована консультація фахівця, яку можна отримати, звернувшись на сайт нашого магазину.

Товари цієї категорії є основними для їх комфортного життя.

Обсяг житла, що купується повинен бути не менше 100 літрів з великою площею дна. Обладнаний посеред нього острівець з пологим спуском у воду дозволяє черепасі періодично розпрямляти панцир, гріючись під освітлювальними приладами: тепловим і ультрафіолетовим.

Особливу увагу слід приділяти фільтрації води, так як черепахам властиво часто її забруднювати.

Знадобиться також терморегулятор для підтримки необхідного температурного режиму.

Відповідний розділ сайту інтернет-магазину «Мурчик» запропонує клієнтам на вибір різноманітні тераріуми відомих світових брендів.

Придбані у нас товари для черепах дозволять істотно заощадити сімейний бюджет.

Доставка і оплата проводяться в зручному для клієнта вигляді.

Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів.