Внутрішні фільтри для акваріума, помпи Знайдено товарів: 23

Внутрішні фільтри для акваріума

Серед придбаних обов'язкових аксесуарів зовнішні і внутрішні фільтри для акваріума займають важливе місце. І справа не тільки в тому, що без них буде потрібно більш часта підміна води. Від стану води, що заповнює штучна водойма, залежить здоров'я і комфортне існування всіх його мешканців.

Інтернет-магазин «Мурчик» може запропонувати своїм клієнтам широкий вибір фільтрів і фільтруючих матеріалів від італійського бренду Ferplast, відомого на ринку товарів для тварин якістю своєї продукції.

Які бувають системи фільтрації

Головним призначенням є очищення акваріумної води, яка проходить через фільтруючі матеріали, що входять до комплектацію цих апаратів.

Розділити їх можна на дві групи за способом проходження води через фільтри: електричні і повітряні.

Внутрішні фільтри для акваріума відносяться до першої групи.

У свою чергу, вони діляться на фільтри:

  1. Губчасті. Конструкція складається з перфорованої трубки із закріпленими на ній декількома спеціальними картриджами, через які проходить рідина, яка засмоктується повітрям.
  2. Донні. Біологічне очищення води є головним призначенням. Але для початківця аквариумиста буває важко правильно вибрати розмір грунту, який виконує роль фільтруючого матеріалу.
  3. Стаканчики. Відмінно механічно і біологічно фільтрують воду в маленьких і середніх акваріумах. Можуть бути встановлені на стінці резервуара як вертикально, так і горизонтально.

Зовнішній фільтр для акваріума в інтернет-магазині «Мурчик» представлений декількома моделями, висока якість і екологічність яких гарантовано відомим італійським брендом Ferplast. Вартість пропонованого товару цілком бюджетна.

Фахівці, що працюють на нашому сайті, детально познайомлять з особливостями кожної моделі, дадуть кваліфіковану пораду, яка з них підійде до приобретаемому акваріуму. При необхідності допоможуть оформити замовлення і проінформують з питань оплати та доставки.

Будемо раді стати вашим партнером.