Годівниці для акваріума Знайдено товарів: 1

Годівниці для акваріума

Якщо ви захопилися акваріумістикою і вже вибрали багато аксесуарів для свого нового хобі, не забудьте про важливість годівниці для акваріума.

У нашому інтернет-магазині «Мурчик» можна придбати цей товар від італійської фірми Ferplast.

Процес годування мешканців штучного водоймища хоч і нескладний, але прихильний декільком правилам: частота, норма і гігієна.

Тому годівниця для акваріума вимагає ретельного вибору.

Виробники товарів для тварин в продаж виставляють два види:

  1. Плаваючі. Прості за своєю конструкцією. Що представляють собою пластикові форми, які утримують корм, не даючи йому розпливтися по поверхні води. Кріпляться присоскою до стінки судини. Для подачі живого корму в комплекті мають спеціальний вкладиш-сітку.
  2. Автоматичні. Ці електронні прилади, які здійснюють годування мешканців в заданому режимі. Зручні для власників, які мають велику кількість акваріумів, зайнятих на роботі або тих хто надовго виїжджають з дому. Додатковою опцією може бути дозування корму, що подається. Мінусом можна вважати можливість використання тільки одного виду корму: сухого або живого.

У нашому інтернет-магазині «Мурчик» годівниці для акваріума від відомого італійського бренду Ferplast представлені автоматичними моделями.

Спосіб простого розсипання корму по поверхні води вручну теж часто можна застосувати в практиці, але використання будь-якого виду годівниць дає можливість:

  • організувати правильний режим харчування, виробляючи годування в певний час і в одному і тому ж місці, що корисно для здоров'я рибок;
  • утримування корми в певному місці акваріума;
  • можливість правильної подачі живого корму, необхідного для підводних мешканців;
  • уникнути забруднення скляної ємності.

Часто питання придбання годівниці або відмови від неї стає предметом полеміки. Рішення приймає власник.

Але якщо у вас є сумніви, зайдіть на наш сайт. Початківцям , які тільки придбали акваріум кваліфіковані фахівці дадуть пораду і завжди проінформують про новинки, які щойно з'явилися.

Тут можна дізнатися все про оформлення замовлень, оплаті, знижках і доставці.