Лампи і світильники для акваріума Знайдено товарів: 15

Лампи і світильники для акваріума

Акваріум з пишними рослинами і різнокольоровими рибками прекрасно доповнює інтер'єр будь-якого приміщення. Але, щоб він знаходився в такому стані, необхідні світильники для акваріумів, що сприяють гарному стану мешканців підводного світу.

У нашому інтернет-магазині «Мурчик» цей товар представлений продукцією італійської фірми Ferplast.

Правильне освітлення життєво необхідно для растений. В їх функцію входить вироблення кисню, необхідно як для мешканців акваріума, так і для процесу переробки органічних речовин.

Самі світильники можуть бути представлені різними моделями. Вибір буде залежати від форми акваріума та бажання власника.

А ось лампи для акваріума заслуговують на окрему увагу.

Як джерело освітлення використовують лампи:

  • розжарювання, спектр їх світла максимально наближений до сонячного, що благотворно впливає на мешканців;
  • галогенні, покращений варіант попереднього виду;
  • люмінесцентні, часто входять у комплект зі світильником;
  • металогалогенні, які підходять для високих акваріумів;
  • світлодіодні, відсутність нагріву яких підходить для розміщення під кришкою акваріуму, добре справляються з нічним підсвічуванням, але останнім часом їх рідко використовують;
  • фітолампи, саме їх, як різновид світлодіодних успішно для підсвічування акваріума, мають повний спектр освітлення, що нагадує звичайне денне і стимулює зростання рослин.

Наявні в нашому інтернет-магазині «Мурчик» світильники для акваріумів від відомого італійського бренду Ferplast продовжать світловий день для мешканців підводного світу, що дуже актуально в зимовий час.

Зайдіть на наш сайт. Початківцям власникам акваріумів кваліфіковані фахівці допоможуть вибрати правильний вид світильника і лампи. Для досвідчених акваріумістів завжди проінформують про новинки, які щойно з'явилися.

Все про оформлення замовлень, оплаті, знижках і доставку можна дізнатися тут.