Акваріумні рослини Знайдено товарів: 14

Штучні акваріумні рослини

Приступаючи до декорування, кожен акваріуміст для себе вирішує, яку рослинність буде використовувати.

У продажу є натуральні і штучні акваріумні рослини. І потрібно зробити правильний вибір, більш відповідний для майбутніх мешканців домашнього водойми.

Що вибрати

Багато наполягатимуть, що натуральні акваріумні рослини краще. Але при цьому не можна забувати, що серед акваріумних риб є дуже вибагливі екземпляри, для яких такий вид рослинності дуже важко підібрати.

Тому іноді перевагу віддають штучного варіанту.

У цього вибору є ряд плюсів:

  1. Їх зовнішній вигляд практично не відрізняється від живих зразків. Але вони додають в інтер'єр судини більше кольору і фарб.
  2. Матеріал, що йде на виготовлення, різний за фактурою, складом, але повністю безпечний для мешканців підводного світу.
  3. Наявність великого асортименту дає можливість підібрати штучні акваріумні рослини більш підходящі за зовнішнім виглядом до природного місця існування.
  4. Зовнішній вигляд зберігається набагато довше. Немає небезпеки захворювань або сильного розростання. Мають довгий термін служби.
  5. Аналог із пластику або шовку тропічних рослин дозволяє не втрачати час на пошуки натурального прототипу або його вирощування.
  6. Легкі в догляді. Поява деякого нальоту на них, як і на інших предметах декору, звичайно, присутня. Але він видаляється без особливих зусиль.
  7. Немає необхідності у використанні добрив, шкідливих для риб, і організації посиленого освітлення.
  8. Застосування спеціальних препаратів для лікування рибок не зашкодить їх стану.

Все це сміливо можна віднести до позитивних характеристик. Естетичний вигляд підводного світу буде забезпечений. Але при цьому залишиться необхідність насичення води киснем, забезпечення виведення надлишку вуглекислого газу та інших речовин.

При покупці слід звернути увагу на матеріал, з якого виготовляють цей декор. Здоров'я рибок, які люблять плавати або ховатися серед акваріумний рослинності, може постраждати від його низької якості.

У нашому інтернет-магазині «Мурчик» ви знайдете товар тільки високої якості, гарантованим відомим італійським брендом Ferplast.

Вдалого вам вибору.