CO2 для акваріума Знайдено товарів: 4

Устаткування CO2 для акваріума

Вибір виду рослинності завжди залишається на покупцеві. Але якщо купуються натуральні рослини, то треба пам'ятати, що для них необхідно організувати систему спеціального харчування - СО2 для акваріумів.

В штучне водоймище поживні речовини не можуть потрапити ззовні, тому на сайті інтернет-магазину «Мурчик» представлені як повна система СО2, так і окремі деталі для її складання.

Що це таке

Всім відомо, що для харчування будь-якого виду рослин необхідний вуглекислий газ. У замкнуту систему акваріума його надходження природним шляхом дуже обмежена.

Неможливо для поповнення цього важливого компонента часто міняти воду в резервуарі. Тому газ потрібно подавати додатково. Це забезпечить живлення рослин, підвищить кислотність рідини, створить антисептичний ефект, що поліпшить комфортне існування всіх мешканців підводного світу.

У практиці акваріумістики є кілька способів подачі вуглекислого газу в штучне водоймище:

  1. Використання системи подачі з балонів з СО2 для акваріумів. В її комплектацію входять:
  • редуктор;
  • електромагнітний клапан;
  • фітінг;
  • котушка з роз'ємом;
  • превмодроссель;
  • лічильник бульбашок;
  • блок живлення;
  • балон з газом.

Побоювання присутності такого балона в приміщенні безпідставні. Просто необхідно дотримуватися певних правил безпеки.

В інтернет-магазині «Мурчик» можна придбати одноразові балони з СО2 від італійської фірми Ferplast, що гарантує якість і безпеку своїх товарів.

  1.  Методом бродіння. З судини, де відбувається процес бродіння, по трубках газ надходить в акваріум для подальшого розчинення у воді за допомогою спеціального реактора, який важливий для будь-якої системи. Але при цьому способі немає контролю за рівнем подачі газу. Крім того, треба постійно міняти або поповнювати склад для бродіння.

Можна ручним способом вводити газ з балончика зі спеціальною кнопкою в дзвоноподібних редуктор, що знаходиться в акваріумі. Згодом за допомогою дифузії СО2 розчиняється у воді.

Заходьте на наш сайт, якщо необхідна така система або її комплектуючі.

У нас існують цікаві пропозиції по знижкам, оплаті, доставці.