Скляні акваріуми Знайдено товарів: 28

Виробник

Довжина

Матеріал

-10%
Безкоштовно
-10%
Безкоштовно

Скляні акваріуми

З усього різноманіття домашніх вихованців вам до душі рибки? І ви готові в своєму будинку створити для них комфортні умови існування? Тоді першим пунктом для цього буде придбання спеціальної домашньої водойми.

На сайті нашого інтернет-магазину «Мурчик» скляні акваріуми представлені у великому асортименті.

Будинок для рибок: форма, вид і особливості

Виробники товарів для тварин пропонують споживачам акваріуми різних форм, обсягів та видів, виготовлені з різних матеріалів.

Вибір настільки широкий, що може задовольнити запити будь-якого рівня.

За своїм призначенням скляні акваріуми діляться на декоративні і спеціальні. Саме від призначення і мети використання залежать їх форма і розміри.

Спеціальні - невисокі і невеликі, з рівнем води не вище 30-35 см - використовуються для відсадження мальків і вирощування молоді.

Декоративні - більш обмежені за формою, ніж виконані з пластика, але якісніші і довговічніші.

Скляні акваріуми довгий час мали металевий каркас, до якого фіксувалися квадратні або прямокутні скляні поверхні. Вони не відрізнялися різноманітністю форми і мали істотний недолік: герметичність дотримувалася тільки при наявності води. Довго тримати такий акваріум в сухому вигляді було не можна. Замазка розсихалася, і ємність починала підтікати.

Сучасні технології дозволяють випускати безкаркасні моделі зі скла. Але і це не дозволяє зробити їх циліндричними або сферичними, так як на стиках все тих же прямокутних поверхонь присутні кути.

Перелік можливих варіантів вичерпується трикутної, прямокутної і шестикутної формами. Невеликі за обсягом круглі акваріуми доповнюють список декоративних моделей.

І все ж акваріуми, виготовлені зі скла, мають ряд суттєвих переваг:

  • за розміром можуть бути як маленькими, так і дуже великими;
  • термін їх служби триваліший, ніж у пластикових;
  • якість клеєних ємностей дуже висока за рахунок виняткової міцності спеціального клею;
  • прозорість поверхонь залишається незмінною протягом довгого часу;
  • при всій крихкості скла, подряпати його досить важко;
  • більш гарний вигляд, ніж у оргскла;
  • доглядати за склом набагато легше.

Зверніться до фахівців нашого інтернет-магазину, і вони допоможуть вибрати і купити скляні акваріуми високої якості і відомих брендів.