Вибираємо корисні товари для гризунів

Напевно, немає такої людини, яка б рано чи пізно не замислювалася про те, щоб завести домашнього вихованця. Комусь подобаються коти, комусь собаки, ну а деякі просто божеволіють від маленьких гризунів. Однак слід розуміти, що незважаючи на невеликі розміри, хом'як, декоративний щур або морська свинка вимагають не меншої уваги та турботи. Якщо ви задумалися про те, щоб завести собі гризуна, саме час відвідати інтернет-магазин «Мурчик». Тут ви можете придбати все для повноцінного утримання тварин, у тому числі вибрати та купити спеціальні товари для гризунів:

  • Якісний та здоровий корм
  • Лікарські препарати
  • Амуніцію та допоміжні аксесуари
  • Клітки, будиночки та перенесення для дрібних/великих тварин
  • Іграшки та приладдя для розваги
  • Інструменти та пристрої для догляду та гігієни

Доступні для придбання товари відомих європейських та вітчизняних виробників, у тому числі продукція відомого бренду Ferplast на умовах доступної ціни. Будь-які товари можна замовити з доставкою по Києву або в будь-яке інше місто України.

Що необхідно для утримання дрібних тварин

Якщо ви тільки збираєтеся облаштовувати житло для гризуна, перше з чого слід починати – з вибору відповідної клітки. Головна умова – вихованець повинен почуватися в ній комфортно. Існують спеціальні клітки для тих чи інших гризунів, але при цьому важливо розуміти, що житло для домашнього улюбленця потрібно підбирати таким чином, щоб він не почував себе у стиснутих умовах. Особливо це актуально для великих та рухливих тварин: шиншил, декоративних кроликів, морських свинок. Ці гризуни люблять час від часу перебувати в русі, хоча з боку іноді здається, що вони схильні до малорухливого способу життя.

Що стосується вибору клітки для хом'яків – то тут все набагато простіше. Спеціально для них, в магазині зоотоварів «Мурчик» пропонуються готові варіанти, що включають крім самої клітки і все необхідне оснащення: бігове колесо, годівниці, поїлки та інше приладдя, необхідне для повсякденного утримання гризунів. Аксесуари для гризунів можуть включати різні корисні пристосування, мета яких, зробити життя вихованців більш комфортним. Так, у нас ви зможете замовити підходящі переноски, необхідні для поїздок до ветеринара або тривалих подорожей, керамічний посуд та дерев'яні іграшки, які можна гризти.

Одним із найважливіших факторів успішного утримання хом'яка або іншої домашньої тварини є правильне харчування. Необхідно забезпечити вихованцю повноцінний раціон, з достатньою кількістю мінералів, вітамінів та поживних речовин. У зоомагазині «Мурчик» широко представлені готові корми, різні добавки, смаколики та жувальні іграшки.

На окрему увагу заслуговують продукти виробництва Ferplast – під цим брендом випускається лише перевірена продукція, якість якої неодноразово підтверджена численними випробуваннями та дослідженнями.

Повноцінний догляд за гризуном передбачає своєчасну стрижку кігтів, а також розчісування вовняного покриву. У нас ви можете придбати все необхідне для цього: гребінці, щітки, набори для грумінгу, пуходерки та масажні щітки. Також є спеціальна амуніція для прогулянок на відкритому повітрі.