Іграшки для гризунів та інші товари Знайдено товарів: 9

Іграшки для гризунів

Іграшки для гризунів - це не просто аксесуари, а незамінні приналежності дозвілля маленьких тваринок. Без простого колеса білці, хом'яку або бурундуку буде дуже нудно. Але найголовніше - вони не зможуть витрачати енергію, яка закладена самою природою.

В диких умовах гризуни постійно в русі - інакше на запасешся досить зерна, не врятуєшся від хижаків. Сидячи в клітці, енергію не витратити. Тут на допомогу приходять іграшки: колеса для бігу, пластикові кулі, всередині яких можна переміщатися по квартирі. Вихованці зможуть здійснювати моціон.

У нашому магазині представлені красиві надійні іграшки виробництва італійської компанії Ferplast. Вибирайте будь-яку, орієнтуючись на розмір гризуна, його породу.

Види, плюси використання

Навіщо потрібно купувати цей товар різних типів? Коротко розглянемо переваги.

Пластикова куля для хом'яків. За допомогою цього хитрого пристосування звірок зможе самостійно гуляти по дому, а вам не доведеться хвилюватися, що вихованець загубиться, заб'ється за меблі, в мишачу нірку. Він зможе легко крокувати по підлозі, перекочуючи кульку, перебуваючи всередині. Якщо у вас живе кіт або собака, то немає небезпеки, що хом'яка схопить такий домашній хижак.

Колеса для білок, бурундуків, інших гризунів. Ідеальний тренажер для підтримки фізичної форми! Вихованець зможе розважатися, перебуваючи всередині клітини, не наражаючись на небезпеку прогулянок по квартирі. Біг всередині настільки подобається білкам і хом'якам, що вони можуть присвячувати цьому заняттю дуже багато часу. Деякі колеса оснащені підставкою, інші прикріплюються до клітки спеціальною клямкою.

Зверніть увагу, що майже всі моделі товарів в нашому магазині представлені в асортименті кольорів. Вибирайте виріб будь-якого відтінку, який вам сподобається.

Купуйте красиві і надійні іграшки для маленьких улюбленців в нашому електронному магазині! Ми раді всім покупцям.