Клітки для дрібних тварин Знайдено товарів: 141

Виробник

Тип

Вид

Серія

Вік

Розмір породи

Довжина

Матеріал

Лідер продажу -7%
Безкоштовно
Лідер продажу -7%
Безкоштовно
Лідер продажу -7%
Безкоштовно
Лідер продажу -7%
Безкоштовно

Вибираємо відповідну клітку для гризуна

Хтось любить котів, хтось собак, ну а комусь миліше серцю маленькі пухнасті гризуни. Хом'яки і морські свинки - найкращі друзі дітей, та й деякі дорослі відчувають цілком зрозуміле розчулення, споглядаючи веселі ігри забавних звіряток.

Утримувати їх не дуже-то й складно, але все одно потрібно підійти до цього з усією відповідальністю. Особливо важливо правильно вибрати клітини для хом'яків оскільки для цих вихованців умови утримання відіграють чималу роль. Їм необхідна спеціальна зона для розваг, з колесом, тунелями і навіть спеціальними перешкодами, щоб гризун міг зберігати рухливість.

Якщо ж мова йде про більш великих тварин, наприклад, про декоративних кроликах або морських свинках, то краще розглянути великі клітини для гризунів, оскільки цим вихованцям потрібно максимум вільного місця, щоб відчувати себе комфортно.

На що звернути увагу при виборі

Вибираючи дешеві клітини для хом'яків початківці любителі тварин роблять серйозну помилку, купуючи моделі, не пристосовані для нормального життя. Важливо враховувати такі особливості клітини:

  • корисна площа - вона повинна відповідати розмірам тварини;
  • матеріал - дерев'яні клітки для дрібних тварин або клітки з пластиковим піддоном;
  • частота прутів - якщо клітина для кроликів може мати великі проміжки, то для хом'яка така конструкція є неприйнятною, цей гризун здатний протискуватися в найменші щілини;
  • наявність аксесуарів - клітини для хом'яків оснащуються недорогими пристроями, тоді як кролику або шиншил все це швидше за все не потрібно (ну якщо не брати до уваги поїлку і годівниці - їх наявність обов'язкова в будь-якому випадку);
  • дверцята - від її надійності залежить безпека вихованця, вона повинна надійно закриватися, оскільки деякі гризуни, наприклад, щури, мають розвинений інтелект і здатні впоратися з простою засувкою;
  • дно - бажано вибирати моделі з висувним піддоном, це спростить прибирання, особливо якщо мова йде про більш великих гризунах (за морською свинкою або кроликом прибирати необхідно щодня);
  • дах - ця частина конструкції також може бути знімною, щоб ви мали більш простий доступ для прибирання і заміни корму.

Як підібрати клітку для морської свинки

Ці гризуни є, мабуть, найпопулярнішими з усіх домашніх гризунів. Свинки досить-таки невибагливі, життєрадісні і нешкідливі. Їх можна тискати і гладити, правда дотримуючись певну обережність.

Основною вимогою для утримання цих тварин є просторість. Площа клітки повинна складати не менше 70 х 40 см з розрахунку на одну тварину. Можна придбати недорогу клітку для морської свинки висотою до 25 см, бажано з пластиковим піддоном, щоб вихованець не страждав від протягів.

У цих гризунів слабкий хребет, і їм протипоказані падіння з висоти. Відповідно краще вибрати клітку без пандусів. Свинкам не потрібні гойдалки або колесо. Досить невисоко розташованого гамака, в якому вихованцеві буде комфортно відпочивати. Не зайвим буде невеликий будиночок, щоб свинка могла ховатися в ньому.

Облаштовуємо житло для хом'яків

Вибираючи клітку для хом'яків купуйте вже готовий варіант з драбинками, тунелями і колесом. Останній аксесуар є обов'язковим, оскільки цей вид гризунів повинен якомога більше перебувати в русі.

Хом'яки воліють самостійно облаштовувати своє житло, тому подбайте про те, щоб гризун мав доступ до будівельних матеріалів: паперу, ганчірки, тирсі і т.п. Кращим рішенням стануть клітини для хом'яків з високим бортом, їх можна купити недорого в магазині «Мурчик». Такі моделі допоможуть зберегти порядок в кімнаті, оскільки відходи діяльності гризуни не будуть розлітатися по кімнаті.

Що потрібно для утримання кролів

Для кроликів варто вибрати дерев'яну одно або двоповерхову клітку, або ж зупинити вибір на класичному компонуванні: з пластиковим піддоном і металевими гратами зверху.

Кращим рішенням звичайно ж стане двоповерхова клітина для кроликів купити, яку можна на сайті «Мурчик». Така модель дозволяє заощадити простір в кімнаті, при цьому вихованець отримає вдвічі більше простору, і зможе переміщатися між рівнями. Це дасть додатковий стимул для руху і посприяє кращому самопочуттю гризуна.

Стандартна клітка для кроликів відрізняється доступною ціною, і в принципі задовольняє більшості вимог для комфортного життя вихованця.