Харчування і ліки Знайдено товарів: 22

Виробник

Тип

Вага

Розмір породи

Клас корму

Довжина

Лідер продажу

Харчування для гризунів

Правильне харчування для гризунів дуже важливо. Власники хом'ячків, кроликів, домашніх мишей і щурів повинні радувати своїх улюбленців не лише травою і злаками - основою раціону - але і корисними добавками, ласощами, вітамінами. Це дозволить максимально наблизити вихованця до умов дикої природи і дати йому все необхідне для нормального травлення.

У нашому магазині продається харчування для гризунів всіляких порід і видів, а також спеціальні аксесуари, іграшки. Ви без проблем замовите все необхідне для догляду за маленьким улюбленцем, його повноцінного раціону, а при необхідності - для лікування.

Ласощі

Для чого необхідно купувати додаткові смакоту?

  • Допомагає сточувати зуби, регулювати їх зростання у будь-яких видів домашніх гризунів;
  • Випускається в великому асортименті, має привабливий вигляд натуральних овочів і фруктів, сиру;
  • Повністю біорозкладаєма, нешкідлива при випадковому ковтанні;
  • Дозволяє тварині розважитися;
  • Містить натуральні компоненти;
  • Чи не завдає шкоди навколишньому середовищу при утилізації.

У магазині є і всілякі ліки для гризунів. Придбати потрібний товар нескладно - достатньо оформити замовлення через «кошик». Якщо ви сумніваєтеся в правильному виборі, то проконсультуйтеся у наших співробітників.

Декілька порад

Пам'ятайте, що давати тваринам «людськю» смакоту заборонено. Те, що здається нешкідливим - шоколад, цукерки, солоні снеки - завдасть шкоди організму вихованця. Це стосується не тільки гризунів, а й кішок, собак. Купуйте гризунам спеціально розроблені для них ласощі, які смачні і корисні: допомагають контролювати ріст зубів. Незважаючи на стереотипи, що склалися, мишам і щурам зовсім некорисні горіхи у великих кількостях, шматочки сиру.

Смачні речі для тварин не можуть замінити повноцінний корм. Це лише спосіб розважити улюбленця, побалувати його, урізноманітнити меню і додати в раціон корисних речовин. Повністю переводити на ласощі заборонено.

Гризуну сподобається, якщо в його раціон, крім основного корму і ласощів, будуть додані свіжі натуральні овочі і фрукти. Навіть найцінніші добавки не замінять природних вітамінів.

Купуйте їжу і ліки для гризунів за доступною ціною, і ваш улюбленець буде здоровий і веселий!