Підставки під клітки для гризунів Знайдено товарів: 5

Підставка під клітку для гризунів

Гризуни - популярні тварини в сучасних квартирах. Невибагливі у догляді, але мають специфічну особливість, за яку отримали назву. Їм постійно треба гризти тверді предмети, щоб сточувати різці. Через це гризунів не можна залишати без нагляду - можуть зіпсувати ніжки меблів.

Залежно від виду вихованця вибирається клітина. Хом'якам часто купують невелику, але веселіше їм буде, звичайно, в просторій. Кроликам можна купити маленький «будинок» - зазвичай звірята там ночують, відпочивають, коли нікого немає вдома. Але якщо кролики живуть в клітці постійно, без вигулу, то вона повинна бути місткою.

Чому ми рекомендуємо купувати підставки Ferplast або будь-які інші?

  • Якщо клітка стоїть прямо на підлозі, тварина зсередини може дістати підлогове покриття та погризти його.
  • Клітку на рівні підлоги часто зачіпають ногами мешканці квартири, тим самим турбують тварину.
  • Собака або маленька дитина легко добереться до звірка, якщо він живе на підлозі.
  • Металева або дерев'яна підставка для гризунів полегшує прибирання - легко відсунути будиночок і прибрати клітку.
  • Конструкції забезпечені коліщатками, що дозволяють відкочувати їх в іншу кімнату при необхідності, швидко переставляти, не лякаючи, не травмуючи боязкого вихованця.
  • Підставка звільняє місце в кімнаті, внизу можна розмістити супутні товари для догляду, корми, запас підстилки. Вона дозволяє отримати легкий доступ до нижньої частини піддону, необхідний для комфортного догляду за твариною.

Як вибрати підставку для клітин гризунів?

Варто орієнтуватися на висоту, розмір самої клітки. Не рекомендується ставити великий «будинок» вихованця на маленьке підставу: він легко впаде.

Слід визначитися, чи хочете ви переміщати житло звірка або він буде жити на одному місці. Якщо плануєте це робити, то придбайте модель на колесах. Якщо немає, то візьміть ту, де коліщаток немає.

Ми бажаємо вам знайти найбільш підходящий товар для маленького улюбленця!