Клітки для хом'яків і мишей Знайдено товарів: 73

Виробник

Серія

Вік

Розмір породи

Довжина

Матеріал

Лідер продажу
Безкоштовно
 • <
 • 1 (current)
 • 2
 • 3

Вибираємо клітку для хом'яків і мишей

Незалежно від розміру домашніх вихованців, вони вимагають уважного ставлення і постійного догляду. Навіть маленький хом'ячок або домашні миші потребують належних умов для проживання. Забезпечити їм комфорт і безпеку - обов'язок кожного господаря.

Перше, на що необхідно звернути увагу - на місце проживання вихованця. Правильно підібрана клітка для хом'яка або іншого гризуна - запорука тривалого повноцінного життя тварини.

Існує безліч різних видів кліток: пластикові, дерев'яні, з піддоном і знімною верхньою частиною, з дахом, що відкривається. Житло гризуна має бути добре вентильованим, і разом з тим досить просторим, щоб тварина мала достатньо місця для відпочинку та розваг. Клітка повинна уберігати гризуна від інших домашніх вихованців, наприклад, кішок або собак, здатних заподіяти їй шкоду.

Деякі види гризунів, наприклад, джунгарські хом'яки і декоративні щури, за своїм характером і способу життя потребують особливих умов утримання. Спеціально для них виготовляються клітки з тунелями, по яких вихованці можуть переміщатися, як того вимагають закладені в них інстинкти. Прозорі стінки дають можливість контролювати поведінку тварини, і власник завжди буде впевнений, що з вихованцем все в порядку. Клітки з трубами і тунелями користуються великою популярністю, при цьому виробники аксесуарів пропонують різні варіанти оформлення, в тому числі з оформленням спеціальних ігрових зон, обладнаних різними допоміжними приладдям (гойдалками, гамаками, біговими колесами).

Особливий інтерес представляють двоповерхові варіанти житла. Поверхи можуть бути роздільними, або з'єднаними між собою трубами або драбинкою. Один з поверхів може бути відведено для відпочинку, тоді як другий буде використовуватися гризуном для харчування і активного проведення часу.

Клітки з лабіринтом дуже корисні для декоративних хом'яків. Вони дуже люблять переміщатися по заплутаних тунелях, запам'ятовуючи їх розташування. Проте, не слід забувати про необхідність додаткових зон для відпочинку, в яких тварина зможе відчувати себе в безпеці (будиночки, закриті навіси).

На що звернути увагу при виборі

Вибирати комфортну і практичну клітку варто відповідно до розмірів і кількістю вихованців. Чимале значення має матеріал - деякі вихованці відчувають потребу постійно гризти все навколо. Частково це обумовлено необхідністю сточувати передні різці. Відповідно клітина з дерева - не найкращий вибір. Відповідним варіантоам стануть моделі з пластиковим піддоном і знімною верхньою половиною. Остання може бути металевою або виконана з прозорого пластика. Необхідна наявність вентиляційних отворів, щоб в клітку вільно поступало повітря.

Подбайте про те, щоб були присутні надійні засувки і міцні решітки. Так гризун не зможе самостійно покинути житло, чим особливо славляться хом'яки. Враховуйте ширину решітки - прути повинні бути розташовані таким чином, щоб дрібний гризун не міг пролізти між ними.

Щоб прибирання клітини було більш зручним, варто віддати перевагу моделям з висувним піддоном. Їх набагато простіше мити і сушити, ви зможете швидко замінити підстилку або насипний матеріал.

Чимале значення має і харчування вихованця. Щоб він міг комфортно і безпечно приймати їжу, в клітці повинні бути присутніми годівниці, поїлки, сінник. Якщо клітина не комплектується подібними аксесуарами, можна придбати їх додатково, головне, щоб у ній було достатньо місця для їх розміщення і установки.

Де купити якісні клітини

Якщо ви вирішили завести гризуна, щоб урізноманітнити своє дозвілля, подбайте про те, щоб його умови для проживання відповідали всім необхідним вимогам. В інтернет-магазині «Мурчик» ви можете замовити красиві і зручні клітки для хом'яків і мишей, а також для інших гризунів. У нас ви можете вибрати недорого клітку середніх розмірів за доступною ціною. На сайті представлені різні моделі, зовнішній вигляд яких представлений наявними фото. Якщо виникнуть будь-які додаткові питання, наші фахівці з радістю дадуть відповідь на них.

Пропоновані виробниками клітини характеризуються наступним:

 • конструкцією;
 • матеріалом;
 • розмірами;
 • дизайном;
 • аксесуарами.

Кілька порад перед покупкою

Якщо ви звернетеся на сайт інтернет-магазину «Мурчик», то наші фахівці дадуть кілька корисних порад:

 1. Не економити на розмірах.
 2. Перевірити надійність конструкції.
 3. Обов'язково придбати в клітку для хом'яка будиночок.