Клітки для кроликів Знайдено товарів: 43

Виробник

Вид

Вік

Розмір породи

Довжина

Матеріал

Лідер продажу -7%
Безкоштовно
Лідер продажу -7%
Безкоштовно
Лідер продажу -7%
Безкоштовно
Лідер продажу -7%
Безкоштовно
-7%
Безкоштовно
-7%
Безкоштовно
  • <
  • 1 (current)
  • 2

Вибираємо клітку для кроликів

Популярність декоративних порід кроликів постійно зростає і все більше людей бажали б тримати їх вдома. Важливо при цьому забезпечити майбутнім вихованцям прийнятні умови утримання. Чималу роль відіграє правильний вибір клітки для кроликів.

Житло має бути просторим і зручним. За своїми розмірами, кролик більший морської свинки, і вже тим більше хом'яка, а значить і місця йому потрібно набагато більше.

Типове житло представлено стандартною однорівневою кліткою з пластиковим піддоном і верхньої знімною частиною. Така конструкція дозволяє зручно діставати вихованця і спрощує прибирання, яке періодично доведеться проводити. Розміри підбирають таким чином, щоб вихованець міг підніматися на задні лапи і мав можливість зробити хоча б 2-3 стрибка. Також в клітці має бути достатньо місця для розміщення годівниці з поїлкою і облаштування зони відпочинку.

Якщо ви проживаєте в невеликій квартирі, то використовувати велику клітку навряд чи вийде. У цьому випадку виходом стане дворівнева клітка. Яруси можуть бути роздільними або з'єднаними між собою драбинками. Поверхи має сенс облаштувати по-різному, залишивши, наприклад, нижній для прийому їжі і під туалет, тоді як на верхньому розмістити лежанку, щоб вихованець міг повноцінно відпочивати. Додатково можна виготовити з сітки невеликий приставний вольєр, щоб час від часу випускати кролика на прогулянки.

Великі клітки можуть бути доповнені зоною для вигулу, особливо якщо мова йде про двоярусні вольєрах. Домашні умови утримання не передбачають частих прогулянок, тому важливо забезпечити кролику можливість активно рухатися. Переміщення між поверхами по драбинках забезпечить необхідні фізичні навантаження, щоб вихованець відчував себе нормально.

На що звернути увагу

Чимале значення має матеріал житла. Великі дерев'яні клітки непогано підходять для утримання декоративних кроликів, проте варто пам'ятати, що такі вихованці хоч і не є гризунами, але із задоволенням гризуть все підряд. Рано чи пізно вони зіпсують стінки і дерев'яну обрешітку.

Повністю залізні (сталеві) клітки є більш міцними і надійними, проте не завжди привабливо виглядають зовні. Набагато симпатичніше виглядають сучасні пластикові моделі кліток для кроликів, які можуть бути доповнені металевими гратами в зйомній частини.

Важливими параметрами, на які слід звернути увагу є:

  • Площа клітки - кролику необхідно досить простору для активного проведення часу
  • Висота (вуха вихованця не повинні діставати стелі)
  • Пол - не повинен бути гратчастим
  • Наявність піддону (виключить розкидання сміття вихованцем)
  • Величина дверцяти - якщо клітка без знімної частини, вибирайте модель з широким отвором, щоб зручно діставати кролика

Матеріал повинен легко відмиватися від забруднень і не містити шкідливих і токсичних речовин.

Де купити якісну клітку в Україні

Якщо ви маєте намір забезпечити своїм вихованцям комфортне проживання, вибирайте відповідну клітку для кроликів в інтернет-магазині «Мурчик». У нас можна придбати недорого якісну продукцію відомих виробників зоотоварів, наприклад, готові клітки популярного бренду Ферпласт. Пропонуються доступні ціни, всі клітки містять необхідні аксесуари (будиночки, сінники, годівниці і поїлки). Здійснюється доставка товарів до Києва або в будь-який інший населений пункт України. На нашому сайті ви також можете придбати все необхідне для облаштування клітин (поїлки, годівниці, допоміжні аксесуари). Всі товари на сайті доповнені докладним описом і фото.