Клітки для морських свинок Знайдено товарів: 22

Виробник

Вік

Розмір породи

Довжина

Матеріал

Яку клітку вибрати для морської свинки

Ці веселі і забавні звірятка - найпопулярніші вихованці. При цьому, на відміну від інших домашніх тварин, таких, як кішка або собака, їм потрібні спеціальні умови. Як показує досвід утримання свинок, найкращим рішенням для них стане організація вольєра або стелажа. На жаль, не у кожного є можливість виділити достатньо місця для тварини, тому єдиним можливим рішенням стає клітина для морської свинки.

Одна з особливостей цих гризунів - необхідність великої кількості вільного місця. Морська свинка - рухливе створіння, тому їй знадобиться клітка великих розмірів. В ідеалі, на одного звірка має припадати не менше одного квадратного метра. Якщо ви вирішили завести гризуна - вибирайте як можна великі клітки.

Має значення і стать вихованця. Самці морських свинок звичайно крупніше, і ведуть себе досить активно, часто б'ються один з одним. Самки ведуть більш спокійний спосіб життя. Враховуйте це при розрахунку обсягу клітини.

Відмінним рішенням стануть двоповерхові моделі. Така клітка буде займати менше місця, при цьому гризуну дістанеться в два рази більше місця для проживання. Один поверх буде використовуватися як місце годування і під туалет (в ньому встановлюють годівницю, поїлку і сінник, тоді як другий (зазвичай верхній) звірок облюбовує собі для відпочинку. Там стоїть розмістити лежанку або невеликий будиночок, в якому свинка буде ховатися. Поверхи з'єднуються один з одним невеликий драбинкою - це буде додатковим фізичною вправою для звірка. Подібні навантаження дуже корисні для свинок.

На що ще звернути увагу

Що стосується матеріалу, хорошим рішенням стануть дерев'яні моделі або сталеві клітки з пластиковим піддоном. Правда слід пам'ятати, що свинці потрібно постійно сточувати різці, і тому тварина все пробує на зуб. Дерев'яні прути і стінки клітини часто страждають від гризунів.

Клітка із знімною верхньою частиною є більш кращою, оскільки прибирати за звірками доведеться досить-таки часто. Свинки відрізняються особливою ненажерливістю, і в туалет ходять постійно. В даному випадку, прибирання зведеться до очищення піддону і заміні наповнювача; його зручно виконувати, попередньо знявши верхню частину.

Повністю пластикові моделі, як правило представлені клітинами з відкидною кришкою. Вони не дуже підходять для морських свинок, проте можуть бути придбані в якості тимчасового житла (наприклад, в них можна переселити вихованця на час збирання клітини) або для перенесення. Прозорі закриті клітини також не рекомендовані для свинок, оскільки в них відсутня повноцінна вентиляція, що дуже важливо для комфортного проживання тварини.

Не варто економити на здоров'я вихованця. Дешеві пластикові бокси підійдуть скоріше для дрібних гризунів (хом'яки і декоративні миші), свинку в них тримати не можна.

Бажаючим придбати будиночок для морської свинки рекомендуємо звернути увагу на товари зоомагазину «Мурчик». У нас ви можете придбати недорого відповідну клітку, а також все необхідне для її оснащення (гамаки, лежанки, будиночки, поїлки та годівниці). Пропонуються доступні ціни, а також можливість доставки в Києві і по Україні. Можливе придбання нестандартних клітин на замовлення. Наявні товари ви можете оцінити по фото на сайті або проконсультуватися з нашими фахівцями, якщо відчуваєте труднощі при підборі.